Neįgaliesiems

Dentinho: „Jei komanda išlaikys koncentraciją ne 39 minutes, o 40, galime turėti šansą“

Spalio 11 dieną šešias pamokas iš pasaulio bei Europos čempionų portugalų gavusi Lietuvos futsal rinktinė trečiadienį jėgas su šia komanda išbandys dar kartą. Tik šįkart – jų pačių tvirtovėje.

„Prieš mėnesį sužaidėme tikrai geras rungtynes. Labai gerai pradėjome ir planas veikė iki to momento, kai sekundei praradome koncentraciją ir praleidome įvartį. Tokio lygio rungtynėse tai yra nedovanotina. Iš esmės, dvikovą pralaimėjome per kelias minutes.

Be abejo, tai skaudu, bet tuo pačiu – tai pamoka. Pamoka, kurią vis dar bandome išmokti. Tikrai dirbame labai daug tam, kad žaidėjai tokį patį koncentracijos lygį išlaikytų visas 40 minučių. Taip pat dirbame ir su taktika, nes norime, kad sužaistume geriau ir pasiektume geresnį rezultatą“, – sakė rinktinės treneris Dentinho.

Skirtingai nei rungtynėse Kaune, šįkart Lietuvos rinktinei padės ir po diskvalifikacijos sugrįžę Lukas Sendžikas ir Benas Spietinis. Galima tik priminti, kad jie abu buvo rinktinės žaidėjais praėjusiais metais vykusiame pasaulio čempionate.

„Tiek Lukas, tiek Benas yra labai svarbūs žaidėjai. Jie su mumis yra nuo pat pradžių ir jie yra labai svarbi komandos dalis. Neabejotinai, jų prisijungimas sustiprins mūsų sudėtį ir pagerins mūsų žaidimą.

Vis tik, reikia suprasti, kad žais ne atskiri žaidėjai, o komanda. Ir jei komanda sugebės išlaikyti koncentraciją ne 39 minutes, o 40, mes galime turėti šansą. Visi puikiai supranta, kad Portugalija yra rungtynių favoritė, tačiau mūsų tikslas yra sužaisti puikias rungtynes, būti konkurencingais ir, jei bus nors mažytė galimybė, padaryti staigmeną.

Dar vienas svarbus dalykas – nepamesti galvos. Turiu omenyje tai, kad negalime susirinkti kvailų kortelių, kurios žaidėjams užvertų duris kitoms rungtynėms. Tos kitos rungtynės bus su tiesioginiu mūsų varžovu, todėl privalome būti geriausios sudėties“, – kalbėjo Dentinho.

Rinktinė į stovyklą susirinko praėjusį penktadienį, pirmadienį išskrido į Portugaliją, o antradienį surengė treniruotę dvikovos vietoje. Po šios akistatos Dentinho auklėtinių dar laukia dvi dvikovos su Baltarusijos futsal rinktine.

Mačas trečiadienį startuos 22.30 val. Lietuvos laiku.

Rinktinės sąrašas mačui su Portugalija

Vartininkai

Ernestas Macenis, Karolis Čirba.

Aikštės žaidėjai

Justinas Zagurskas, Albert Voskunovič, Deividas Reimaris, Tomas Bučma, Lukas Sipavičius, Vladimir Derendiajev, Paulius Osauskas, Mantas Adomėnas, Edgaras Baranauskas, Lukas Sendžikas, Benas Spietinis, Gustas Zenkovas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS