Neįgaliesiems

Dentinho: „Privalome patekti į pagrindinį atrankos etapą“

Trejomis rungtynėmis prieš Turkiją, Izraelį ir Šiaurės Airiją Lietuvos futsal rinktinė kitą savaitę pradeda kelionę į 2024 metų pasaulio čempionatą. Kad ta kelionė nesibaigtų vos tik prasidėjusi, lietuviams grupėje reikia užimti bent antrą vietą.

Bilietus į visas turnyro rungtynes įsigyti galite paspaudę čia.

„Ruošiamės maksimaliai stipriai. Žaisime namuose, todėl privalome patekti į pagrindinę kvalifikaciją. Ko tam reikia? Visų pirma, žaisti savo žaidimą ir suburti sirgalius „žaisti“ kartu“, – apie būsimą atranką sakė Dentinho.

Vos stojęs prie Lietuvos rinktinės vairo, specialistas iš Brazilijos su komanda laimėjo Baltijos taurę. Vėliau darbus tęsė „Kauno Žalgiryje“, su kuriuo prieš pora savaičių iškovojo Lietuvos čempiono titulą.

„Noriu pažymėti, kad nors sezonas baigėsi prieš pora savaičių, mano prašymu „Žalgirio“ futbolininkai treniravosi iki praėjusio savaitgalio. Apskritai, tikiu, jog visi keturiolika žaidėjų į stovyklą atvyks aukščiausios įmanomos sportinės formos. Tie žaidėjai yra geriausi Lietuvoje, stebint juos nuo gruodžio mėnesio“, – sakė Dentinho.

Jonavoje įvyksiančiame turnyre lietuviai savo atranką pradės antradienį rungtynėmis su Turkija. Anot stratego, kol kas daugiausiai minčių ir yra dedama į šią dvikovą.

„Peržiūrėjau kelias rungtynes. Žaidėjai, beje, taip pat turės prieigą prie šių vaizdo įrašų, kad galėtume kuo geriau išanalizuoti varžovus ir aikštėje pasiektume geriausią įmanomą rezultatą. Būtent dvikovai su Turkija dabar skiriame daugiausiai dėmesio. Informacijos apie juos turime daug, bet svarbiausia – mums sukurti savo žaidimą.

Tam mums prireiks ir jūsų pagalbos. Visi tie, kurie mėgsta salės futbolą, atvykite į Jonavą palaikyti mūsų rinktinės. Ta energija neabejotinai prisidės prie mūsų tikslų“, – reziumavo Dentinho.

Lietuviai savo rungtynes žais antradienį, trečiadienį ir penktadienį tuo pačiu metu 18.30 val. Po dvikovos su turkais lauks Izraelio ir po to – Šiaurės Airijos barjeras. Paskutiniajame pasaulio čempionate aikštės šeimininkų teisėmis žaidę lietuviai naująjį ciklą pasitinka šūkiu „Norim dar“.

Pilnas preliminaraus pasaulio čempionato atrankos etapo tvarkaraštis Jonavos arenoje:

Balandžio 5 diena (antradienis) 16.00 val. Izraelis – Šiaurės Airija;

Balandžio 5 diena (antradienis) 18.30 val. Lietuva – Turkija;

Balandžio 6 diena (trečiadienis) 16.00 val. Turkija – Šiaurės Airija;

Balandžio 6 diena (trečiadienis) 18.30 val. Lietuva – Izraelis;

Balandžio 8 diena (penktadienis) 16.00 val. Turkija – Izraelis;

Balandžio 8 diena (penktadienis) 18.30 val. Lietuva – Šiaurės Airija.

Taip pat skaitykite:

Pasaulio čempionato atranką Lietuvos futsal rinktinė pasitinka šūkiu „Norim dar“

Startuoja futsal rinktinės stovykla prieš pasaulio čempionato atrankos turnyrą Jonavoje

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS