Neįgaliesiems

Dentinho: „Rungtynėse su portugalais žaidėjai atiduos viską“

Praėjusių metų spalio 3 dieną du Pany smūgiai atvedė Portugalijos futsal rinktinę ant FIFA pasaulio čempionato pjedestalo. Prabėgus metams ir aštuonioms dienoms ta pati rinktinė, tik jau be daug kartų geriausiu futsal futbolininku rinkto Ricardinho, egzaminuos Lietuvos rinktinę būsimo pasaulio čempionato atrankoje.

Bilietus į spalio 11 dienos rungtynes galite įsigyti paspaudę čia.

„Šiuo metu Portugalija yra geriausia komanda pasaulyje. Jų treneris daug metų vadovauja ekipai ir daug metų kiekvienose rungtynėse įrodo, ko yra vertas jis ir ko verta jo komanda. Tačiau, kaip ir bet kuris varžovas, turėsime planą kaip žaisti ir kaip jų stipriąsias puses paversti ne tokiomis stipriomis“, – artėjant dvikovai sakė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dentinho.

Nepaisant varžovų lygio, lietuviams ir patiems teks kamšyti skyles. Lukas Sendžikas ir Benas Spietinis yra diskvalifikuoti, o Justinas Zagurskas dėl traumos praleido LFF futsal supertaurės rungtynes.

Kiek pasikeitusi rinktinė prieš savaitę lankėsi Latvijoje, kur dvikovą su šeimininkais baigė lygiosiomis, o rungtynėse prieš Sakartvelą buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

„Pasiruošimui rungtynės su Latvija buvo labai svarbios. Man buvo galimybė įvertinti žaidėjus, kurie tik dabar prisijungė prie rinktinės arba į rinktinę grįžo po ilgos pertraukos. Vertinant pačias rungtynes, manau, kad nusipelnėme pergalės. Deja, praleidome tokius įvarčius, kokių įprastai nepraleidžiame. Reikėjo kėlinio įsivažiuoti, o antrajame jau buvome tokia komanda, kokią ir noriu matyti.

Kalbant apie dvikovą su Sakartvelu, tai reikia pripažinti, jog tai yra pasaulinio lygio komanda, kuriai atstovauja žaidėjai, žaidžiantys geriausiuose pasaulio klubuose. Nepaisant to, ilgą laiką mes neatsilikome nuo jų. Deja, pabaigoje nebeturėjome jėgų ir kartvelai už tai mus nubaudė“, – prisiminimais į Latviją grįžo Dentinho.

Lietuvos pirmenybės startuos tik šį savaitgalį, tad futbolininkai geriausios sportinės formos dar nėra pasiekę. Anot trenerio, tos likusios dienos situaciją turėtų pagerinti.

„Jokia čia paslaptis, kad nesame pike. Vis tik, galime pasidžiaugti, kad čempionatas prasideda ir ta žaidėjų forma kasdien tampa geresnė ir geresnė. Turime suprasti, kad nors pauzė tarp čempionatų yra didelė, tačiau taip yra ne tik pas mus. Ir, apskritai, turime maksimaliai susikoncentruoti į būsimas rungtynes – rungtynes, kuriose, galiu pažadėti, žaidėjai atiduos viską. Už tai tikimės sirgalių palaikymo“, – sakė Dentinho.   

Rungtynės tarp Lietuvos ir Portugalijos bus žaidžiamos spalio 11 dieną 19 valandą Kauno „Žalgirio“ arenoje. Būtent joje Lietuva žaidė pasaulio čempionato rungtynes ir būtent joje Portugalija iškovojo čempiono titulą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS