Neįgaliesiems

Dešimtasis Elitinės jaunių lygos sezonas – prie starto linijos

Šį šeštadienį prasidės 2023–2024 metų sezono „Samsung Galaxy Watch“ Elitinė jaunių lyga (EJL), įtrauksianti po 12 komandų trijuose amžiaus divizionuose.

Rugpjūčio 5 dieną startuos pirmas turas Gargžduose, Kaune, Panevėžyje ir Vilniuje. Įdomiausias EJL rungtynes šiame sezone transliuos futbolas.tv platforma – joje pirmiausiai išvysime FK „Žalgiris“ – FK „Aidas“ U15 komandų rungtynes nuo 10:50 val.

Šiais metais čempionate bus įdiegta naujovė – per pirmąją  sezono pusę komandų pelnyti taškai bus padalinti perpus, siekiant turnyro lentelėse maksimalios sportinės intrigos iki pat finišo tiesiosios. Po pirmosios sezono pusės komandos bus suskirstytos į grupes, kovosiančias dėl 1–6 vietų bei 7–12 vietų.

„Džiaugiuosi kasmet vis augančiu šios lygos konkurencingumu, kuris kelia žaidžiančių futbolininkų ir trenerių lygį, kas yra svarbu ir aktualu Lietuvos sportui norint toliau augti. Noriu pasveikinti visus su artėjančiu sezono startu ir linkiu visiems pasirodyti ne tik gerai varžybų pradžioje, bet ir sėkmingo finišo – o finiše džiaugsis tie, kurie įdės daugiausiai pastangų ir darbo, kaip visada.

Kalbant apie formato naujoves, manau, kad jos yra sveikintinos, kadangi jos privers rudenį gerai pasirodžiusiasias komandas „neužmigti“ pavasarį ir išlaikyti savo lygį, mat taškų skirtumas nebebus toks akivaizdus. Tai palaikys konkurencinę dvasią viso sezono metu, tiek kovojant dėl titulo, ar dėl išlikimo lygoje“, – kalbėjo LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis.

Lygos dalyvių sąrašas

EJL U18 divizionas: „Be1 NFA“, FA „Panevėžys“- PRSSG, FA „Šiauliai“-ŠSG, FA „Tauras“, FC „Hegelmann“, FK „Garliava“, FK „Žalgiris“, „Kauno Žalgirio“ FA, Klaipėdos FM, Marijampolės FC, Talentų FA-FK „Riteriai“, „Vilnius Football Academy“.

EJL U16 divizionas: A. Narbekovo FA, „Be1 NFA“, FA „Panevėžys“- PRSSG, FA „Dainava“, FA „Šiauliai“-ŠSG, FK „Banga“, FK „Žalgiris“, Klaipėdos FM, Talentų FA-FK „Riteriai“, VFA „Geležinis vilkas“, Vilniaus BFA, „Vilnius Football Academy“.

EJL U15 divizionas: FA „Panevėžys“-PRSSG, FA „Šiauliai“-ŠSG, FK „Aidas“, FK „Atmosfera“, FK „Žalgiris“, „Kauno Žalgirio“ FA, Klaipėdos FM, Marijampolės FC, Talentų FA-FK „Riteriai“, „Utenos Utenis“, Vilniaus BFA, „Vilnius Football Academy“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS