Neįgaliesiems

Dešimtosios EJL savaitės žaidėju pripažintas T. Gulbicki

Sostinės BFA-„Granito“ komanda pelnė vieną iš dramatiškiausių pergalių SHARP EJL U17 divizione, kai rezultatu 4:3 įveikė „Bangą“. Susitikimo ir turo didvyriu tapo jaunasis krašto saugas Tomaš Gulbicki, pelnęs pirmą bei finalinį įvarčius.

Iš Vyžiškių kilęs 14-metis yra vienas iš BFA-„Granito“ atakų variklių. Rytinio Vilniaus atstovai šiuo metu yra EJL U17 ketvertuke, kur verda tikras mūšis dėl medalių.

– Pastarosiose rungtynėse išplėšei savo komandai svarbią pergalę, suteikusią gerus šansus likti kovoje dėl trofėjaus. Pakomentuok, kaip jauteisi tose rungtynėse, kuriose svečiai neleido atsipalaiduoti ir tris kartus išlygino rezultatą?

– Su „Banga“, ar su kitom komandom, aš visada stengiuosi atsiduoti rungtynėms maksimaliai, norisi visada kuo geriau pasirodyti, padėti komandai laimėti. Be abejo, jausmas puikus, kai pelni pergalingą įvartį, bet svarbiausia yra komandinis žaidimas. Be to, čempionate prasidėjo tik antras ratas, tai viskas dar priekyje ir, be abejo, kovosime dėl mėdalių.             

– Kada nusprendei, jog nori būti futbolininku?

– Kai buvome maži su broliu, tėtis kartu imdavo mus į varžybas, ten mes šalia aikštės visada spardydavome kamuolį, stebėjome kaip tėtis žaidžia ir tai mus motyvavo žaisti futbolą. Po to jokių kitų pomėgių taip ir neatsirado. Teko išbandyti save ir puolime, ir centro saugu, bet tik porą kartų; o apskritai žaidžiu krašto saugu. Mano pirmas treneris buvo Maris Grava.

– Kaip SHARP Elitinė jaunių lyga pakeitė tavo gyvenimą, ką ji tau suteikė kaip žaidėjui ir asmenybei?

–Elitinė jaunių lyga neabejotinai yra aukščiausias pasiekimas jaunimui, galimybė tobulėti žaidėjui individualiai. Per šiuo metus techniškai patobulėjau žaidžiant už BFA-„Granitą“, o uždaviniai ir reikalavimai turi būti keliami kiekvienais metais.

– Kokios yra svarbiausios BFA-„Granito“ komandos propaguojamos vertybės?

– Svarbiausios yra komandinis žaidimas, bendravimas tarp komandos draugų, palaikymas vienas kito. Po pergalių tiesiog pasveikiname vienas kitą, po pralaimėjimo aptariame klaidas, kiekvienas žaidėjas išsako savo mintį apie rungtynes.

– Tavo palaikoma komanda ir sportininkas, į kurį lygiuojiesi?

– Mano mėgstamiausia komanda yra „Barcelona“, o kaip žaidėjas ir žmogus patinka Lionel Messi.

– Dėkoju už pokalbį!

– Ačiū už dėmėsį.

Sekite SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas mūsų „Facebook“ profilyje

Autorius – Robertas Každanas/LFF.lt

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS