Neįgaliesiems

Devintojo LSFL turo finiše – lygiosios tarp Vilniaus TECH ir LSU

Vilniaus Senvagės gimnazijos stadione vykusios devintojo LSFL turo rungtynės tarp Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir Lietuvos sporto universiteto nugalėtojų neišaiškino. Rungtynės baigėsi lygiosios 1:1.

Dvikovą aktyviau pradėjo vilniečiai, tačiau rimtesnio pavojaus Norberto Vaitiekūno vartams sukurta nebuvo. Toks žaidimas tęsėsi maždaug 40 minučių. Tuomet savo pirmą išpuolį sukūrė LSU ir žaidimas tapo atviresnis.

Niekas nepasikeitė ir po pertraukos. Vilniečiai turėjo nemažą teritorinę persvarą, jie kur kas daugiau laiko praleido varžovų aikštės pusėje, tačiau paskutinio ar net priešpaskutinio žingsnio žengti ilgą laiko nepavyko.

Savo Giedriaus Barevičiaus auklėtiniai pasiekė 87 minutę, kai iš dešinio krašto Valdas Vitkauskas bandė pakelti kamuolį į baudos aikštelę, tačiau vietoj to pelnė vieną gražiausių šio sezono įvarčių.

Tuo metu įvartis atrodė dėsningas, nes Vilniaus TECH visų rungtynių metu buvo geresnė komanda. Vis tik, pergalė nebuvo pasiekta, kaip ir bet kuriose kitose šio sezono rungtynėse. Jau per pridėtą laiką laisvas baudos aikštelėje atsidūrė Mantvydas Ežerskis, kuris nestipriu, bet tiksliu smūgiu savo komandai dovanojo tašką.

Po šių rungtynių LSU priartėjo prie ketvirtoje pozicijoje esančio KTU universiteto, o Vilniaus TECH beveik prarado galimybes išlipti iš turnyro lentelės dugno.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS