Neįgaliesiems

Didėja dėmesys futbolui regionuose – susitikta su VRFS atstovais

Trečiadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje įvyko LFF Prezidento Tomo Danilevičiaus, apskričių vystymo projekto vadovo Deivido Šembero ir Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) vadovų susitikimas.

Susitikimo metu LFF vadovams VRFS pristatė savo veiklos planus, biudžetą ir pagrindinius iššūkius. Buvo aptarti asociacijos vykdomi projektai, esama regiono infrastruktūra, resursai ir pagrindinės problemos.

Labai konstruktyvioje ir atviroje diskusijoje buvo apsikeista nuomonėmis, aptarti keli pasiūlymai dėl glaudesnio ir efektyvesnio bendradarbiavimo galimybių. Asociacijos VRFS prezidentas P. Malžinskas ir valdybos nariai A. Žarnovskis, K. Valantinas, N. Jakučionis bei J. Baužys pristatė tolimesnę Asociacijos veiklos viziją, planus ir lūkesčius.

Susitikimo dalyviai vieningai sutarė, kad susitikimas buvo labai atviras, naudingas ir įdomus. Planuojama, kad po LFF diskusijų ir susitikimų su visų apskričių atstovais, bus galima surengti bendrą LFF ir visų apskričių atstovų forumą, kuriame galutinai bus pristatytos apskričių vystymo strategijos gairės.

Projektui vadovaujantis Deividas Šemberas džiaugėsi produktyviu susitikimu: „Gilinomės į apskrityje esančias problemas, aptarėme jų lūkesčius bei pasidalijome idėjomis. Iš to gimsta pasiūlymai, kaip apskritys galėtų efektyviau vystytis ir kokiais būdais visi kartu galėtume judėti į priekį. Buvo svarbu sužinoti plačiau apie apskrities veiklą iš pačių atstovų, kurie parengė pristatymą, tad tai buvo tikrai įdomus ir produktyvus susitikimas“.

VRFS vadovas Paulius Malžinskas išreiškė palaikymą pradėtam projektui: „Malonu, kad tiek prezidentas, tiek apskričių vystymo vadovas supranta apskrityse esančias problemas. Mus labai nudžiugino, kad sutampa strateginiai požiūriai, kaip reikėtų efektyviau bendradarbiauti ir ateities perspektyvų vizijos. Tokios apskričių vystymo iniciatyvos reikėjo ir ankščiau. Atsižvelgiant į LFF veiklos strategijoje ir gerojo valdymo praktikoje numatytas rekomendacijas, tikrai svarbu jau dabar pradėti galvoti apie apskričių veiklos efektyvumą, atskaitomybę ir atsakingumą, todėl šios LFF iniciatyvos, mūsų požiūriu, yra labai reikalingos ir aktualios”.

Artimiausiu metu planuojami susitikimai su Kauno, Alytaus, Utenos apskričių vadovais ir Lietuvos masinio futbolo asociacija.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS