Neįgaliesiems

Dienos centro vaikams – įsimintinas vakaras su futbolu

Pirmadienio vakarą LFF stadione netrūko pozityvios energijos ir vaikų klegesio – ant pagrindinės vejos kamuolį gainiojo ir su Lietuvos futbolo rinktinių treneriais bei jaunosiomis žaidėjomis žaidimo paslapčių mokėsi Bernardinų vaikų dienos centro auklėtiniai.

Bernardinų vaikų dienos  centro socialinė veikla nukreipta į ankstyvojo mokyklinio amžiaus vaikus iš socialiai pažeidžiamų, nepasiturinčių ar kitų šeimų, kuriose susiduriama su atitinkamais sunkumais.

Centrą globojančios visuomeninės organizacijos Vilniaus Rotary klubo „Vytis“ iniciatyva Lietuvos futbolo federacija pakvietė 8–13 metų vaikų būrį į Futbolo namus.

Entuziastingai nusiteikusius vaikus pasitiko LFF prezidentas Tomas Danilevičius, Lietuvos vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas, jaunimo rinktinės (U-21) strategas Caritas Falchas ir kitų metų Europos čempionatui Lietuvoje besiruošiančios merginų (WU-17) rinktinės futbolininkės.

Iš žinomų futbolo specialistų vaikai mokėsi pagrindinių futbolo elementų, o su WU-17 komandos merginomis praktikavosi kamuolio žongliravimo subtilybių. Vėliau vaikai pasiskirstė komandomis ir žaidė dviejuose aikštės plotuose, o abiems rungtynėms vadovavo E. Jankauskas ir C. Falchas.

Renginio kulminacija tapo vienuolikos metrų baudinių serija, kurioje vaikai išbandė savo laimę prieš vartuose stovėjusį E. Jankauską ir jį ne kartą nuginklavo tiksliais smūgiais.

Po baudinių vaikai buvo apdovanoti medaliais ir susirinko renginyje dalyvavusių trenerių, prezidento ir jaunųjų futbolininkių parašus.

„Esame labai dėkingi už suteiktą galimybę dalyvauti tokioje smagioje veikloje. Vaikų akys žibėjo – įspūdžiai yra tik patys geriausi. Kaip matėme, jie sau rinkosi parašus ant marškinėlių bei negalėjo paleisti nei trenerių, nei futbolininkių. Futbolas yra socialinis reiškinys ir jis mus jungia, todėl tokia veikla ne tik stiprina pačių vaikų tarpusavio ryšį ar komandinę dvasią, bet ir juos skatina užimti savo veiklą šia sporto šaka“, – sakė vienas Rotary klubo “Vytis“ narių Paulius Latakas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS