Dovilų merginos – Lietuvos mokyklų žaidynių čempionės

Vasario 24 dieną Kėdainiuose vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) finalinėse varžybose Dovilų pagrindinės mokyklos merginos iškovojo tris pergales paeiliui bei pelnė nugalėtojų taurę.

Finalines varžybas doviliškės pradėjo dvikova prieš Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centri ekipa. Visu rungtyniu metu dominavusios Klaipėdos rajono atstovės po dviejų V. Žatkinos ir vieno S. Krakytės įvarčių šventė pergalę rezultatu 3:1.
Rungtynėse prieš Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnaziją doviliškės pirmos praleido įvartį, tačiau greitai po tolimo D. Jakaitytės smūgio į viršutinį vartų kampą rezultatą išlygino. Besibaigiant pirmajam kėliniui po V. Žatkinos perdavimo iš aikštės krašto D. Norvaišaitė tiksliu smūgiu galva išvedė Dovilų komandą į priekį. Antrajame kėlinyje, atlaikusios Vilniaus rajono žaidėjų atakas, Dovilų komanda surengė greitą kontrataką, kurią vainikavo V. Žatkinos įvartis.
Paskutinėse rungtynėse prieš Kėdainių r. Šėtos gimnaziją doviliškės atsilikinėjo 0:1, bet antrajame kėlinyje po dviejų tikslių V. Žatkinos įvarčių išplėšė pergalę.
Per tris varžybų etapus A. Šimkevičiaus vadovaujama komanda pelnė 9 pergales iš eilės bendru įvarčių santykiu 32:3. Lietuvos mokyklų žaidynių čempionėmis tapo: V. Jurgaitytė, D. Jakaitytė, J. Skiotytė, V. Žatkina, S. Krakytė, D. Norvaišaitė, O. Kažukauskaitė ir G. Saročkaitė.