Neįgaliesiems

Dovydas Norvilas – apie žaidimą „Bangoje“, įveiktą klastingą ligą bei laiką rinktinėje

Gargždų „Banga“ pernai gana triukšmingai grįžo į aukščiausią šalies futbolo divizioną, o viena svarbiausių šio mechanizmo dalių buvo komandos saugas Dovydas Norvilas.

Jau pirmame sezone sugrįžus į „Optibet A lygą“ gargždiškiai buvo labai arti to, kad užsitikrintų vietą šių metų Europos turnyruose, tačiau kortas komandai sumaišė „Panevėžys“, laimėjęs Hegelmann LFF taurę ir taip atėmęs iš „Bangos“ kelialapį į Europą.

Pats D. Norvilas prie komandos prisijungė dar 2019-aisiais, komandai rungtyniaujant Pirmoje lygoje. Futbolininkas atviras – prisijungęs jis norėjo padėti komandai iškovoti kelialapį į A lygą.

„Pirmo sezono tikslai buvo komandai padėti patekti į A lygą, klubo vadovybė ir treneriai norėjo grįžti ten. Džiugu, kad pavyko, nes klubas turi svorį ir šiai komandai yra vieta tik A lygoje“, – savaitės interviu rubrikoje sakė Gargždų komandos futbolininkas.

„Bangos“ komandai jau ne vieną sezoną vadovauja tas pats strategas Tomas Tamošauskas. Kaip teigė D. Norvilas, kai komandai ilgą laiką vadovauja vienas treneris, lengviau yra ir patiems žaidėjams.

„Žaidėjai irgi jau pažįstame trenerį, žinome, ko jis tikisi ir nori iš žaidėjų. Mums jau yra lengviau tvarkytis su užduotimis.

Treneris reikalauja 100-120 procentų atsidavimo, atiduoti visą energiją ir prašo maksimaliai išsikrauti. Ko negalima parodyti klase -–tą galime parodyti noru“, – sakė saugas.

Visgi žaidėjo karjeroje ne viskas buvo tarsi rožėmis klota – futbolininkas bene sunkiausią savo gyvenimo periodą išgyveno 2016-aisiais, kai jį į ligoninę pasiuntė klastinga liga, kurios metu žaidėjas turėjo kovoti ir dėl savo gyvybės.

„Tai buvo gripo komplikacija, organizmas neatlaikė ir tikrai buvo didelės bėdos. Reikėjo daug visko mokytis iš naujo. Galiu pasakyti, kad nežinau, ar kiekvienas atlaikytų, bet noras parodė, kad galima sugrįžti.

Turėjau draugę, visada palaikė šeima, smagu, kad nelikdavau vienas. Tikrai reikėjo pagalbos, o tas artimas ryšys su artimaisiais vis duodavo sprigtą žengti toliau“, – atsiminimais dalinosi vaikinas.

Vaizdo įraše – daugiau D. Norvilo minčių apie grįžimą į aikštę po ligos, etapą Lietuvos rinktinėje bei lūkesčius šiam „Bangos“ sezonui.

Gargždų „Bangos“ nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS