Dramatiškas rungtynes namuose sužaidęs „Žalgiris“ tarptautinį sezoną pratęs Konferencijų lygoje

UEFA Europos lygos ketvirtojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse „Žalgiris“ namuose po pratęsimo 3:3 sužaidė su Razgrado „Ludogorets“, tačiau pralaimėjo bendru rezultatu 3:4.

„Ludogorets“ pateko į Europos lygą, o „Žalgiris“ rungtyniaus Konferencijų lygos grupių etape.

„Žalgiris“ po pirmųjų rungtynių Razgrade atliko du pakeitimus sudėtyje – startiniame vienuoliktuke pasirodė Joelis Bopesu ir Marko Miličkovičius.

Dėl kortelių rungtynes praleido Donatas Kazlauskas ir Saulius Mikoliūnas, dėl traumos žaisti negalėjo Gustas Jarusevičius.

Jau pirmoje atakoje žalgiriečiai sugebėjo pasižymėti – Pirmoje atakoje M. Oyewusi atkovojo kamuolį iš gynėjo ir atmetė F. Ouregai, kurio smūgis į vartininko paliktus vartus iš 14 metrų buvo tikslus.

7 min. varžovai išlygino rezultatą. Po Mathias Tissera atakos iš dešinio baudos aikštelės krašto kamuolys rikošetu nuo Kipro Kažukolovo ir Igorio Thiago įskriejo į vartus.

16 min. Žalgiris įmušė vėl. Po Renano perdavimo kulnu iš dešinio krašto netoli vartų tiksliai smūgiavo O. Buffas.

Pirmajame kėlinyje žalgiriečiai sėkmingai nutraukdavo varžovų atakas ir gana pavojingai atakuodavo patys.

Gerą šansą prieš pat pertrauką turėjo Marko Miličkovičius, tačiau jam iš baudos aikštelės vidurio nepavyko pataikyti į vartus.

57 min. „Ludogorets“ antrą kartą išlygino rungtynių rezultatą. Po perdavimo į baudos aikštelę įsiveržęs M. Tissera atsitvėrė kamuolį nuo N. Ljubisavljevičiaus ir smūgiavo tiksliai.

Tačiau po šešių minučių „Žalgiris“ vėl atsidūrė priekyje rungtynėse. Po M. Miličkovičiaus bandymo atšokusį kamuolį Renanas pasitaisė baudos aikštelės prieigų ir stipriu smūgiu iš 16 metrų pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

87 min. kontratakoje F. Kyeremeh spurtavo dešiniu kraštu, perdavė kamuolį skersai link kairės pusės, tačiau F. Ourega smūgis nuo baudos aikštelės krašto buvo netikslus.

111 min. po M. Burbos perdavimo iš krašto gerą šansą turėjo J. Tadičius, tačiau po jo smūgio iš 8 metrų kamuolys skriejo virš vartų.

Priešpaskutinę pratęsimo minutę varžovai įmušė 11 metrų baudinį ir bendru rezultatu išsiveržė į priekį.

Paskutinėmis akimirkomis M. Burba dar turėjo šansą, tačiau iš arti galva mušė virš skersinio.