Draugiškų rungtynių Taityje ciklas užbaigtas dramatiška nesėkme po pratęsimo

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė naktį iš penktadienio į šeštadienį sužaidė trečiąsias ir paskutines draugiškas rungtynes Taityje su šios šalies rinktine.

Trečiasis mačas po dramatiškos ir atkaklios kovos baigėsi lietuvių pralaimėjimu po pratęsimo 4:5 (2:1, 1:1, 1:2, 0:1).

Primename, kad pirmuose dviejuose mačuose lietuviai patyrė nesėkmes 2:5 ir 3:7.

Trečiose rungtynėse, skirtingai nuo pirmų dviejų, lietuviai į priekį išsiveržė pirmieji – sužaidus porą minučių kamuolį iš varžovų vartininko perėmęs Paulius Giedraitis nukreipė jį į vartus ir rezultatas tapo 1:0. Dar po minutės iš arti įmušė ir Elvinas Navickas, o  rezultatas tapo jau 2:0 svečių naudai. Iki kėlinio pabaigos šeimininkams pavyko atsilikimą sušvelninti, tad po pirmo mačo trečdalio mūsiškiai pirmavo 2:1.

Antrasis kėlinys lietuviams taip pat prasidėjo sėkmingai, mat jau pirmą jo minutę įvartį įmušė Mantas Makutunovičius, taip vėl sukurdamas mūsiškiams dviejų įvarčių persvarą (3:1). Kėliniui artėjant savo smūgiu atsakė ir šeimininkai, tad į paskutinę mačo dalį lietuviai išėjo vėl turėdami vieno tikslaus smūgio pranašumą (3:2).

Paskutiniame mačo trečdalyje rezultatas ilgą laiką liko nepakitęs, bet likus žaisti mažiau nei keturias minutes rezultatą šeimininkai smūgiu iš toli išlygino (3:3).

Paskutinė mačo minutė aikštėje buvo tikrai dramatiška – likus žaisti 35 sekundes Taitis pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį ir jau atrodė, kad iškovos pergalę, tačiau, kai laikrodyje buvo likusios vos 2 sekundės, tas pats E. Navickas precizišku smūgiu per visą aikštę paguldė kamuolį į apatinį vartų kampą ir taip išlygino rezultatą, kuris ir liko nepakitęs, tad dvikova baigtis persikėlė į pratęsimą.

Ten krito vienas ir vienintelis įvartis – jį stipriu smūgiu pelnė Taičio ekipa, kuri per likusį laiką apsigynę ir iškovojo trečią pergalę.