Drausmingai pasirodžiusi rinktinė įveikė armėnus

Ovidijaus Verbicko įvartis pirmo kėlinio pabaigoje ir drausminga gynyba leido Lietuvos nacionalinei vyrų rinktinei iškovoti pergalę rezultatu 1:0 Jerevane.

Šių kontrolinių rungtynių pirmas kėlinys pasižymėjo atakuojančiu abiejų komandų žaidimu. Armėnai jau antrą minutę patikrino Ernesto Šetkaus budrumą, kai Sargis Adamianas smūgiavo šalia pat vartų. 5 minutę Nerijus Valskis atliko pirmą lietuvių smūgį link šeimininkų vartų.

Puikią progą pasižymėti lietuviai turėjo 22 min., kai po kampinio Nerijaus Valskio galva pasiųstas kamuolys praskriejo šalia pat skersinio. 29 min. sudrebėjo armėnų vartų dešinysis virpstas po lietuvių kapitono Fedoro Černycho galingo smūgio.

Armėnai kiek aktyviau sužaidė kėlinio pabaigoje ir atliko porą grėsmingų smūgių, tačiau įvartį pasiekė mūsiškiai. 45 min. staigios atakos metu Nerijus Valskis pastebėjo dešiniame krašte laisvą O. Verbicką ir atliko rezultatyvų perdavimą. Ilgai netrukus, nuaidėjo teisėjo švilpukas, paskelbęs dvikovos pertrauką.

Antrame kėlinyje lietuviai pademonstravo patikimą gynybą ir sukūrė kelias grėsmingas progas. Aktyvus buvo F. Černychas, kurio smūgius 58 ir 64 min. atremė vartininkas Goras Manukianas. N. Valskis 69 min. staigiai atitrūko nuo armėnų gynėjų, bet smūgiavo netaikliai.

Šeimininkai perėmė žaidybinę iniciatyvą dvikovos pabaigoje, pasirodžius aikštėje Arazui Ozbilizui. 85 min. kontratakos metu armėnų gynėjai blokavo Arvydo Novikovo ir Danielio Romanovskio smūgius. Per likusį susitikimo laiką mūsiškiai sėkmingai apsigynė nuo šeimininkų išpuolių ir išsaugojo pergalingą rezultatą.