Neįgaliesiems

Druskininkuose įvyko specialiųjų olimpiečių futbolo turnyras

Praėjusią savaitę Druskininkuose įvyko specialus specialiųjų olimpiečių futbolo turnyras, kuriame be Lietuvos komandų varžėsi ir kelios užsienio ekipos.

Varžybos vyko dviejuose formatuose – lauko aikštelėje 5 prieš 5 rungtyniavo tik iš specialiųjų olimpiečių sudarytos ekipos, tuo tarpu salės futbolo varžybose specialiesiems olimpiečiams padėjo ir paprasti futbolininkai.

Pirmajame turnyre iš viso rungtyniavo keturios komandos – dvi Lietuvos ekipos bei svečiai iš Estijos bei Ukrainos Lvivo miesto.

Komandos pirma sužaidė tarpusavyje, o vėliau rungtyniavo pusfinaliuose ir finaluose. Nugalėtojais tapo Ukrainos futbolininkai, nugalėję estus, o dvikovoje dėl trečios vietos reikėjo baudinių serijos – po jos Lietuvos Suvalkijos komanda pranoko Lietuvos Aukštaitijos ekipą.

Tuo tarpu salės futbolo turnyre laimėjo Lietuvos rinktinė – penkių komandų turnyre lietuviai iškovojo visas pergales ir tapo nugalėtojais.

Antrą vietą užėmė Monako komanda, trečią poziciją iškovojo latviai, ketvirta vieta atiteko svečiams iš Belgijos, penktoji – Ukrainos Žytomyro miesto komandai.

Įdomu tai, kad turnyro organizatoriai pasirūpino tuo, kad Ukrainos komandų vizitas Lietuvoje būtų ilgesnis – svečiai iš šiuo metu karo krečiamos šalies Lietuvoje liko ilgesniam laikui, jiems buvo suorganizuotos išvykos ir vizitai į kitus Lietuvos miestus.

Turnyro foto galerija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS