Druskininkuose startavo Senjorų pirmenybės

2017 m. Lietuvos senjorų (50 metų ir vyresni) mažojo futbolo (8×8) pirmenybių A grupės komandos gegužės 6 dieną, šeštadienį, tradiciškai pirmąjį turą pradėjo Druskininkuose.

Pirmenybių šventiniam atidarymui pasveikinti senjorus atvyko Druskininkų savivaldybės atstovas Aivaras Kadziauskas.

Jis senjorams palinkėjo gražių dvikovų, nuostabių varžybų akimirkų bei sveikatos.Varžybų atidaryme dalyvavo Lietuvos masinio futbolo asociacijos prezidentas ir šių varžybų vyr.teisėjas Anatolijus Stecenko, kuris pasveikino visus su sezono pradžia, palinkėjo gražaus ir garbingo žaidimo.

FK “Vilniaus senjorai” – Kaišiadorių “Savingė”. Kaišiadoriečiai yra šių pirmenybių debiutantai ir jiems pirmajame ture teko atlaikyti 2016m. mažojo futbolo (8×8) nugalėtojų spaudimą. K.Dranginio komanda šių rungtynių starte demonstravo savo charakterį ir gan neblogą žaidimą. Pirmajame kėlinyje nedidelę iniciatyvą turėjo vilniečiai, bet po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 0:0. Antrajame kėlinyje V. Sukristovas gavęs kamuolį tiksliu smūgiu išvedė savo ekipą į priekį 1:0. Palaipsniui šių rungtynių iniciatyvą perėmė “Savingė” ir rungtynėms baigiantis V. Šveikauskas tiksliu smūgiu užtikrino lygiąsias 1:1. Tuo tarpu dvikova su Jonavos komanda “Savingės” senjorams nepavyko. Neišnaudoję begalės progų teko “paragauti” pralaimėjimo kasnelį.

FK “Karmėlava” – FK “Kauno senjorai”. Kauniečiai šias rungtynes pradėjo aktyviai ir be didelio vargo palaužė karmėlaviečius rezultatu 5:1. Neatsilaikė Kauno rajono atstovai ir prieš šeimininkų ekipą. Pralaimėta 0:2.

FK “Sudūvis” – FK “Utenio senjorai”. Turėję rungtynių persvarą uteniškiai ją realizavo tik kartą laimėdami rungtynes 1:0. Tuo tarpu kovojant su Jonavos atstovais teko pavargti.Tiek jonaviečiai tiek uteniškiai pirmajame kėlinyje atakavo vartus, bet šie po pirmojo kėlinio liko “sausi”. Antrajame kėlinyje FK “Utenio senjorams”nusišypsojo fortūna. Pasiekę du įvarčius aukštaičiai atsipalaidavo ir buvo nubausti Ž.Medvėdevo įvarčiu. Rungtynės baigėsi rezultatu 2:1 Utenio komandos naudai.

FK “Sudūvis” – FK “Druskininkai”. Aikštės šeimininkai pasiekė dar vieną pergalę. Marijampolės atstovų gynyba “neištempė” varžovų atakų ir pralaimėjo 2:0.

FK “Kauno senjorai” – FK “Vilniaus senjorai”. Pirmosiomis rungtynių akimirkomis vilniečiai kūrė pavojingesnius epizodus prie kauniečių vartų. Bet kauniečiai kontroliavo situaciją ir itin pavojingų momentų vilniečiams sukurti neleido. Abi komandos stengėsi žaisti gan plačiai, apdairiai ir didelį dėmesį skirdami gynybai. Pirmieji žaidybinės drausmes “neišlaikė” Kauno atstovai. Po sėkmingai išpildytos standartinės padėties vilniečiai išsiveržė į priekį 1:0.

FK “Kauno senjorai” po praleisto įvarčio ėmė kapstytis iš jiems nepalankios situacijos. Išlyginamąjį įvartį pasiekė N.Miknevičius. Siekdami paskutinėmis rungtynių minutėmis išplėšti iš rankų sprunkančią pergalę, vilniečiai prarado kamuolį aikštės viduryje, o žaibišką kontrataką surengė kauniečiai. Jiems paskutinį tašką šioje dvikovoje padėjo N.Miknevičius kuris permetęs kamuolį virš vartininko ir tai užtikrino kauniečiams antrąją pergalę Druskininkų ture.

Praeitų metų senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybių laimėtojai vilniečiai į savo kraitį padėjo vieną tašką.

Gegužės 13 dieną antrasis turas vyks Kaune.