Neįgaliesiems

Du jaunieji Lietuvos futbolininkai – tarp „100 sporto žvaigždžių“ rinkimų laureatų

Jau trečiuosius metus iš eilės Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS), kartu su LRT, organizavo geriausių Lietuvos sportininkų ir sportininkių rinkimus „100 sporto žvaigždžių“.

Šįmet sporto mėgėjai buvo kviečiami balsuoti už sportininkus jaunučių, jaunių ir jaunuolių amžiaus grupėse.

Paskelbtas geriausių 2021 m. jaunųjų sportininkų auksinis 10-ukas, sidabrinis 30-ukas ir bronzinis 60-ukas. 

Tarp sidabrinių žvaigždžių pateko Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinės kapitonas Karolis Uzėla, tarp bronzinių – Lietuvos futbolininkė, šiuo metu atstovaujanti legendiniam AC „Milan“ klubui Italijoje, Rimantė Jonušaitė.

Geriausiems sportininkams sporto mėgėjai šiemet skyrė rekordinį skaičių balsų – LRT.lt portale balsuota 49 857 kartus. Visuomenės balsai sudarė trečdalį galutinio balsavimo, o likusią dalį – „100 sporto žvaigždžių“ rinkimų komisijos balsai.

„Nuo pat pradžių konkurso paskirtis buvo atkreipti dėmesį į sportininkų pasiekimus, tačiau šįmet nusprendėme apdovanoti ne aukšto meistriškumo sportininkus, o jaunųjų sportininkų grupes. Visos sporto federacijos žvalgosi į būsimą sportininkų pamainą ir mes, visa sporto bendruomenė, turime kreipti dėmesį į augantį sportininką. Manome, kad šis paskatinimas, skiriamas būtent jauniesiems sportininkams, jiems bus dar reikšmingesnis“, – teigia „100 sporto žvaigždžių“ komisijos pirmininkas, LSFS prezidentas Darius Šaluga.

Komisijos narė, LTOK Olimpinio sporto direkcijos direktoriaus pavaduotoja Agnė Vanagienė džiaugiasi nauja konkurso kryptimi: „Evoliucionavęs „100 sporto žvaigždžių“ projektas ypač džiugus, nes skirtas vien tik jauniesiems mūsų sportininkams – ateities žvaigždėms. Tvirtai tikiu, kad tokie projektai įkvepia jaunimą dar labiau stengtis, stiprina motyvaciją, ryžtą nesustoti ir siekti aukščiausių sportinių pergalių.“

lsfs.lt informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS