Neįgaliesiems

Dubline – rinktinės ir LFF vadovų susitikimas su vietos lietuvių bendruomene

Lietuvos futbolo rinktinė ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vadovai sekmadienio popietę Lietuvos ambasados Airijoje kiemelyje susitiko su vietos lietuvių bendruomene.

Ambasadoje rinktinę pasitiko Lietuvos ambasadorius Airijoje Marijus Gudynas. Jis savo įžanginiame pasisakyme pasidžiaugė Lietuvos futbolo atstovų apsilankymu, palinkėjo sėkmės antradienio rungtynėse su Airijos komanda, tačiau akcentavo, jog pagrindinės kovos šiuo metu vyksta ne futbolo aikštėse, o fronto linijose Ukrainoje.

Tuo tarpu LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius padėkojo vietos bendruomenei už šiltą priėmimą ir kaip dovaną įteikė du suvenyrus – rinktinės žaidėjų parašais pažymėtus šventinius Lietuvos šimtmečio marškinėlius bei futbolo kamuolį.

Dėl šių suvenyrų čia pat buvo surengtas aukcionas, kuriame surinktos lėšos bus skirtos Ukrainos kovai su Rusija. Abu atributai buvo įsigyti už 850 eurų, tačiau suma buvo suapvalinta iki 1000 eurų, o ši suma atiteks paremti Ukrainą.

Susitikime Lietuvos rinktinės nariai noriai žaidė su jaunaisiais vietos lietuvių vaikais, kurie taip pat teigė besidomintys ir patys žaidžiantys futbolą.

„Galime pasidžiaugti Airijos lietuvių entuziazmu ir noru padedant organizuoti šį susitikimą. Žinome, kad lietuviai yra plačiai paplitę po visą pasaulį, tad tikrai smagu pamatyti tokią vieningą užsienyje susibūrusią mūsų tautiečių bendruomenę.

Tokie susitikimai tikrai yra svarbūs dar kartą parodyti mūsų šalies vienybę, ypač tokiais sudėtingais laikais“, – sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Norisi padėkoti ambasadoriui už gražų priėmimą bei drąsinančius žodžius karo akivaizdoje. Taip pat smagu ir dėl jaunųjų vietos futbolininkų – nors iš pradžių jie prie rinktinės futbolininkų ėjo nedrąsiai, tačiau buvo smagu matyti, kaip jų akys palaipsniui užsidegė ir kaip noriai jie bėgo pagainioti kamuolį su mūsų rinktine.

Tikimės, kad nemažo palaikymo stadione sulauksime ir antradienio rungtynėse, o jis padės mūsų rinktinei kautis dėl teigiamo rezultato“, – pridėjo LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

Lietuvos ir Airijos rinktinių kontrolinės rungtynės – antradienį nuo 21.45 val. tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt.

Taip pat skaitykite:

Patvirtintas nacionalinės rinktinės sąrašas kontrolinėms rungtynėms su San Marinu ir Airija

Airijos sudėtyje mačui prieš lietuvius – ne vienas „Premier“ lygos futbolininkas

Traumas užnugaryje palikęs P. Golubickas: „Be sunkių pralaimėjimų nebūna didelių pergalių“

Lietuvos rinktinė atvyko į Airiją: dar dvi netektys ir būsimų varžovų stebėjimas stadione

Airijos futbolo rinktinė: modernus stadionas ir turtinga istorija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS