Neįgaliesiems

Dvi komandos užsitikrino kelialapius į moterų futsal čempionato finalinį etapą

Tauragėje ir Marijampolėje buvo sužaistos 2-ojo turo moterų futsal čempionato varžybos. Po jų paaiškėjo pirmos dvi finalinio ketverto dalyvės iš Pietų-Rytų grupės – Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU bei kita sostinės ekipa FK „JL Stars“.

Abi minėtos komandos šiame ture iškovojo po dvi pergales. Marijampolėje vykusiose varžybose, MFA „Žalgiris“-MRU net 29:0 sutriuškino Marijampolės FC bei 5:4 po įtemptos kovos įveikė Kauno SM „Taurą“.

Viena rezultatyviausių čempionato žaidėjų Dovilė Dockaitė rungtynėse su marijampolietėmis pelnė net aštuonis įvarčius.

„Kiekvienais metais siekiu tobulėti, todėl noriu pelnyti kuo daugiau įvarčių, – sakė D. Dockaitė.

FK „JL Stars“ ekipa taip pat nepasigailėjo marijampoliečių įveikdama jas 16:0 bei taip pat tik minimaliu skirtumu 6:5 palaužusi SM „Tauro“ pasipriešinimą. Itin permainingos buvo pastarosios rungtynės. Beveik visą laiką persvara buvo Kauno futbolininkių pusėje.

Likus žaisti apie septynias minutes jos pirmavo dviem įvarčiais, tačiau tada savo žodį tarė „JK Stars“ ekipoje rungtyniaujanti vokietė Muriel Grimm. Ji pelnė „hattriką“ bei atvedė savo ekipą į pergalę. Pati futbolininkė paklausta, kaip jai pavyko susikaupti ir lemiamu momentu pelnyti tris įvarčius kalbėjo: „Tiksliai negaliu pasakyti kas įvyko, tiesiog manau, kad pradedu žaisti geriau, kai mano komandai yra sunku ir matau, kad priešininkės yra stipresnės“.

Kiek atkakliau varžybos klostėsi Šiaurės-Vakarų grupėje.  Šiame regione abi pergales iškovojo Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ futbolininkės, pakildamos į antrąją vietą savo grupėje.

Šiaulietės 11:2 įveikė Plungės „Babrungą“  ir labai atkaklioje kovoje minimaliu rezultatu 1:0 pasiekė pergalę prieš Gargždų „Bangos“ merginas. Rimantė Jonušaitė vedė Šiaulių ekipą į pergales šiame ture. Ji rungtynėse prieš „Babrungą“ pelnė net 7 įvarčius. Futbolininkė neatstovavo savo ekipai pirmajame ture, kadangi buvo išvykusi į treniruočių stovyklą Vokietijoje su „Gintros“ komanda.

Paklausta, ar nebuvo sunku persiorientuoti nuo žolės ant futsalo, futbolininkė teigė, kad tai reikalauja laiko.

„Kažkiek laiko reikia priprasti prie salės dangos, tačiau didelių problemų tai nesukelia. Nors didžiąją dalį praleidžiu žaisdama futbolą lauke, bet noriu parungtyniauti bei pasiekti gerų rezultatų ir salėje“, – sakė R. Jonušaitė.

Gargždų „Bangos“ vyriausiasis treneris Simonas Alsys apgailestavo dėl skaudaus pralaimėjimo. „Buvo labai klampios rungtynės, kuriose viena klaidelė lėmė pralaimėjimą. Turėjome gerų progų, bet pritrūko šaltakraujiškumo. Mačo pabaigoje pakeitėme vartininkę penkta žaidėja, bet merginos perdegė ir nesugebėjo išnaudoti persvaros. Bandėme problemas spręsti daugiau individualiais veiksmais ir dėl to nesugebėjome išlaukti bei ištampyti varžovių gynybos“, – sakė S. Alsys.

Po vieną pergalę Tauragėje vykusiose varžybose iškovojo turo šeimininkės bei Gargždų futbolininkės. Tauragiškės 4:0 įveikė Plungės sportininkes, tačiau tarpusavio dvikovoje nusileido kaimynėms iš Gargždų rezultatu 1:3.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS