Neįgaliesiems

Dvi lietuvės – UEFA Čempionių lygos 6 turo teisėjų gretose

Išskirtinio kvietimo iš UEFA sulaukė teisėjos Rasa Grigonė ir Gerda Eidinzonaitė, paskirtos į šios savaitės Čempionių lygos grupių etapo rungtynes.

C grupės rytdienos rungtynėse Šafhauzene, „Wefox“ arenoje, tarp Ciuricho „Zürich“ ir Londono „Arsenal“ komandų rezervine teisėja dirbs Rasa Grigonė. Šių rungtynių arbitre paskirta rumunė Alina Peşu su asistentėmis Alexandra Theodora Petrea ir Daniela Constantinescu.

Rungtynių baigtis nulems galutinę komandų rikiuotę C grupėje, iš kurios dvi komandos tęs savo žygį turnyre. „Arsenal“ ir Liono „Olympique“ turi po 10 taškų, o Turino „Juventus“ – 8 taškus. Aikštės šeimininkės per 5 žaistas rungtynes taškų nepelnė.

„Zürich“ ir „Arsenal“ komandų susitikimas trečiadienį prasidės 19:45 valandą Lietuvos laiku.

Ketvirtadienį Prahos „Eden“ arenoje vyks B grupės akistata tarp Prahos „Slavia“ ir Romos „Roma“ komandų, kurioje antrąja teisėjos asistente dirbs Gerda Eidinzonaitė. Lietuvė įtraukta į olandišką teisėjų brigadą, kartu su arbitre Lizzy Van Der Helm, asistente Nicolet Bakker ir rezervine teisėja Marisca Overtoom.

Į Prahą atvyksianti „Roma“ komanda užsitikrino kelialapį į kitą etapą, tačiau dar tikisi užimti pirmąją vietą B grupėje. Dabar joje pirmauja Volfsburgo „Wolfsburg“ komanda (11 t.), po kurios žengia „Roma“ (10 t.), Sankt Pelteno „St. Pölten“ (4 t.), ir Prahos „Slavia“ (2 t.) ekipos.

Rungtynės gruodžio 22 dieną startuos 19:45 valandą Lietuvos laiku.

Visas UEFA moterų Čempionių lygos rungtynes tiesiogiai transliuoja DAZN UEFA Women’s Champions League kanalai per „DAZN“ ir „YouTube“ platformas.

UEFA.com nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS