Neįgaliesiems

Dž. Bartkus: „Gerbiame varžovus, bet tuo pačiu žiūrime į save“

Lietuvos rinktinė jau šįvakar sužais paskutines rungtynes šių metų UEFA tautų lygos turnyre.

Lietuviai išvykoje rungtyniaus su tuo pačiu varžovu, su kuriuo birželį ir pradėjo savo kovas šiame turnyre – Liuksemburgu.

Prieš rungtynes spaudos konferencijoje dalyvavęs Lietuvos rinktinės vartininkas Džiugas Bartkus teigė besitikintis nelengvų rungtynių.

„Tikimės sunkaus mačo, nes Liuksemburgas yra gera komanda, gerbiame juos, analizavome juos, gerai sužaidė su Turkija, bet tuo pačiu žiūrime į save. Atvykome čia dėl pozityvaus rezultato ir norime būti geresni, nei buvome pirmose rungtynėse“, – kalbėjo Izraelyje rungtyniaujantis vartų sargas.

Kalbėdamas apie praėjusias rungtynes su Farerų Salomis jis akcentavo, kad momentais lietuviams pritrūko tam tikrų detalių.

„Buvome nusiteikę pozityviai, norėjome nugalėti žaisdami namie, deja futbole ne visada pavyksta taip, kaip nori. Komandos viduje padarėme išvadas ir dabar bandysime pasiekti geresnį rezultatą.

Norėjome galbūt būti labiau agresyvūs, turėti daugiau kovos, laimėti pirmus ir antrus kamuolius, palaikyti kamuolį šiek tiek daugiau. Esame pakankamai protingi ir patys suprantame, ką galėjome padaryti geriau ir bandysime šį bei tą pakeisti“, – teigė Dž. Bartkus.

Jis taip pat pridėjo, kad per trumpą laiką naujas rinktinės treneris didelių stebuklų nuveikti negalėjo, tačiau tam tikros idėjos procese jau matosi.

„Tai buvo dar labai trumpas laiko tarpas įdiegti kažkokias naujoves, tikrai reikia laiko, didelių stebuklų per trumpą laiką nebūna, tai yra procesas. Taip pat ir treneris nori, kad kasdien būtume geresni, dėtume žingsnį į priekį, manau, kad vis dėlto reikia laiko, naujam treneriui taip pat“,– mintimis konferencijoje dalinosi jis. 

Likęs Lietuvos rinktinės rugsėjo mėnesio tvarkaraštis

Rugsėjo 25 diena (sekmadienis), 21.45 val. Liuksemburgas – Lietuva (tiesiogiai per VIAPLAY).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS