„Džiugas“ sportiniu keliu išlaikė vietą kitų metų Optibet A lygoje

Šią savaitę buvo sužaistos atsakomosios pereinamosiose rungtynės dėl vietų Optibet A lygoje bei Optibet Pirmoje lygoje.

Antradienį Panevėžyje įvyko antrasis mačas dėl vietos kitų metų Optibet Pirmoje lygoje, čia „Panevėžio“ B komanda priėmė Kauno raj. „Hegelmann“ B futbolininkus. Pirmasis šių komandų mačas Kaune baigėsi sunkia šeimininkų pergale 2:1, o antrasis susitikimas taip pat nepagailėjo intrigos.

Kauno rajono komanda ir Panevėžyje mušo pirmoji, kai tiksliai smūgiavo Gvidas Jonušas, taip bendrą savo komandos persvarą pakeldamas iki dviejų įvarčių.

Visgi panevėžiečiai rankų sudėti linkę nebuvo ir mačo pabaigoje jiems dramatiškai pavyko išsigelbėti. Visų pirma svečiai nukreipė kamuolį į savo vartus, o per pridėtą laiką rezultatą šeimininkų naudai persvėrė Kwadwo Asamoah, taip dvikovos baigtį perkeldamas į pratęsimą. Tiesa, tuo metu kauniečiai jau žaidė mažumoje, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Steve`as Kingue.

Tas pats K. Asamoah pratęsime įmušė dar du įvarčius ir tokiu būdu panevėžiečiams rungtynes laimėti 4:1, seriją – 5:3 ir taip sportiniu principu garantuoti savo ekipai vietą kito sezono Optibet Pirmoje lygoje.

Tuo tarpu šeštadienį Gargžduose buvo sužaistas antrasis mačas dėl kito sezono vietos Optibet A lygoje, kur susitiko Telšių „Džiugas“ ir Kauno „Be1 NFA“, čia pirmasis mačas Kaune buvo pasibaigęs 1:1.

Čia krito vienas vienintelis įvartis, kurį nuo 11 metrų žymos mušė telšiškių saugas Nuno Pereira – „Džiugas“ laimėjo antrąsias rungtynes 1:0, seriją – 2:1 ir sportiniu keliu išsaugojo vietą kitų metų Optibet A lygoje.