Neįgaliesiems

„Džiugo“ kapitonas L. Ankudinovas: „Esu kovotojas aikštėje ir už jos ribų“

2021-aisiais po aštuonerių metų pertraukos į „Optibet A lygą“ sugrįžęs tauragiškis Lukas Ankudinovas šiuo metu antrą sezoną atstovauja Telšių „Džiugui“.

Karjerą baigus Andriui Lipskiui ir išvykus Davydui Arlauskiui, būtent L. Ankudinovas tapo Žemaitijos klubo kapitonu. Tai – vienas kovingiausių viso čempionato gynėjų.

Dabar L. Ankudinovas vis dar gydosi traumą, kai dvikovoje su „Panevėžiu“ nesėkmingai nusileido ant vejos ir susižeidė koją.

„Pirmas sezonas buvo kaip ir pavykęs, gal galėjome viena vieta būti aukščiau, bet gavosi, kaip gavosi. Manau, daugumą futbolo žmonių nustebinome.

„Džiugo“ pasiūlymą gavau per čia dirbantį vartininkų trenerį. Buvau grįžęs iš Italijos, nes ten žaidžiau ilgą laiką, grįžau, buvau porą mėnesių be futbolo ir paskambinau jam – žinojau, kad jis čia yra.

Atvykau, pabuvau savaitę, sužaidžiau keletą draugiškų rungtynių ir treneriai pasiūlė likti komandoje, o svarstyti daug tikrai nereikėjo“, – apie savo atvykimą į „Džiugą“ kalbėjo „Džiugo“ žaidėjas.

„Savaitės interviu“ rubrikoje L. Ankudinovas taip pat pasidalino įspūdžiais apie žaidimą Italijoje, sutiktas „Napoli“ klubo žvaigždes ir pakilusį Lietuvos čempionato lygį.

alyga.lt informacija, Kulis Photography nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS