Neįgaliesiems

„Džiugo“ treneris vedė futbolo pamokas Telšių mokyklose

Vasario 14 d. futbolo klubo „Džiugas“ treneris Giedrius Budginas ir direktorius Martynas Armalis lankėsi Telšių mokyklose. Aplankytos „Germanto“, „Ateities“ progimnazijos ir V. Borisevičiaus gimnazija.

Treneris Giedrius šių mokymosi įstaigų trečiokams pravedė kūno kultūros pamokėlę, kurios metu vaikai žaidė ne tik futbolą, bet dalyvavo ir estafetėse.

Po pamokos trečių klasių berniukai ir mergaitės buvo kviečiamos prisijungti prie futbolo klubas „Džiugas“ ir čia lankyti futbolo treniruotes.

Aplankius tris mokyklas, treneris tą pačią dieną aplankė dar du darželius. Aplankyti „Eglutės“ ir „Masčio“ darželiai. Čia taip pat mažieji vaikai buvo supažindinti su futbolu: jiems 2007 m. gim. komandos žaidėjai Matas Augustinas ir Vakaris Liaugaudas pademonstravo kamuolio varymo techniką ir vėliau kartu su mažaisiais vaikais, pasidalinę į komandas žaidė futbolą. Po visko, jie taip pat buvo pakviesti lankyti futbolo treniruotes.

Apsilankymas Eglutės darželyje

Po dviejų savaičių treneris Giedrius toliau lankysis mokyklose ir darželiuose ir visus norinčius žaisti futbolą, kvies lankyti treniruotes futbolo klube „Džiugas“.

Informacija apie treniruotes:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS