Neįgaliesiems

E. Alimkinas po mačo su prancūzais: „Labai svarbu, kokias mūsų bėdas tokios komandos atidengia“

Lietuvos rinktinė pirmadienio vakarą patyrė antrą nesėkmę Jonavoje vykstančiame tarptautiniame futsal turnyre.

Lietuviai antrame susitikime 0:5 pralaimėjo Prancūzijos komandai, kuriai tai buvo antra pergalė turnyre.

Turnyras antradienį baigsis dviem mačais – Jonavos arenoje nuo 17 valandos rungsis Prancūzija ir Ukraina, o nuo 19.30 val. žais Lietuva ir Brazilija. Bilietus į šias rungtynes įsigyti kviečiame čia.

Po rungtynių kalbėjęs Lietuvos rinktinės trenerio asistentas Edvinas Alimkinas akcentavo, kad planas ženkliai nesikeitė lyginant su pirmomis rungtynėmis šeštadienį.

„Planas buvo, kaip ir pirmose rungtynėse – išsilaikyti kiek įmanoma tame pačiame lygyje ir duoti kovą iki rungtynių pabaigos. Progų susikūrėme, bet viena yra jas susikurti, kita – realizuoti. Pirmose dienos rungtynėse ukrainiečiai irgi progų turėjo daug, bet įvarčius mušė kita komanda“, – turėdamas omenyje Brazilijos rinktinę pasakojo treneris.

Visgi, jis čia pat pridėjo, jog akistatose su tokio lygio komandomis rezultatas šiuo metu nėra pagrindinis akcentas.

„Džiaugiamės, kad turime galimybę žaisti su tokiomis komandomis, šiai dienai mums rezultatas nėra svarbiausias momentas, labai svarbu, kokias pamokas gauname, kokias mūsų bėdas tokios komandos atidengia ir parodo, nes tik tokio lygio komandos ir gali bėdas parodyti, nes galbūt tokių situacijų prieš savo lygio ar silpnesnes komandas nepamatysime.

Ruošiamėss Europos čempionatui ir tai yra tik pirmas mūsų žingsnis. Šios visos trys komandos dalyvaus pasaulio čempionate jau rudenį, jų pasiruošimas jau yra aukštesnėje stadijoje, juolab, pas jas visas dar vyksta čempionatai, o mes savo čempionatą jau pabaigėme anksčiau.

Krito į akis prancūzų fiziškumas, jų žaidimo stilius, greitis, kitas dalykas – jų organizuotumas, pas juos viskas labai gerai ir puikiai sudėliota“, – dėstė treneris.

Turnyrą lietuviai jau antradienio vakarą užbaigs rungtynėmis su Brazilijos komanda. E. Alimkino teigimu, svarbu bus stengtis dėl arenoje susirinkusių sirgalių.

„Tikslai nesikeičia – žaisti nuo pirmos iki paskutinės minutės savo geriausią žaidimą kokį galime, atiduoti visas jėgas dėl susirinkusių žiūrovų, kitas dalykas – kad ir sau parodytume, kad galime ir patys siekti šio lygio“, – pasakojo jis.

Likęs turnyro tvarkaraštis:

Balandžio 16 d.
17:00 val.  Ukraina – Prancūzija;
19:30 val.  Lietuva – Brazilija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS