Neįgaliesiems

E. Davidas po pergalės: „Tikimės, kad kitose rungtynėse žaisime dar geriau“

Liepos mėnuo „Kauno Žalgirio“ futbolininkams kol kas klostosi puikiai – žalgiriečiai laimėjo visas 5 žaistas rungtynes ir pretenduoja mėnesį užbaigti be pralaimėjimų. Tam bus reikalinga pergalė antradienį prieš Gargždų „Bangos“ komandą.

 

Vis tik, svarbus žingsnis link to buvo padėtas ketvirtadienį, kai kauniečiai namų aikštėje rezultatu 3:2 trečią kartą šiame sezone įveikė „Panevėžio“ komandą.

Gana ryškiai šiame susitikime atrodė „Kauno Žalgirio“ legionierius iš Nigerijos Emmanuelis Davidas. Tiesa, ryškiai jis atrodė ne tik dėl atlikto rezultatyvaus perdavimo, bet ir dėl į raudoną kortelę virtusių dviejų geltonų kortelių bei anksčiau laiko užbaigto susitikimo.

„Rungtynės buvo gan neblogos ir dėkoju Dievui už pergalę. Pabaigoje nebuvo lengva, jautėme spaudimą, bet tai yra normalu, nes mes pirmavome. Tikimės, kad kitose rungtynėse žaisime dar geriau“, – po rungtynių Žalgiris.lt pasakojo 19-metis futbolininkas.

Atakuojantis žaidėjas šiame A lygos sezone per 8 sužaistas rungtynes yra įmušęs tris įvarčius, o perdavimas Simonui Urbiui buvo pirmasis jo rezultatyvus perdavimas.

„Jaučiuosi laimingas, nes praėjusiose dvejose rungtynėse nepadariau rezultatyvaus perdavimo ir neįmušiau. Todėl prieš šias rungtynes nusiteikiau įmušti arba atlikti rezultatyvų perdavimą. Ačiū Dievui, kad man pavyko. Viskas dėl jo malonės“, – kalbėjo religingas futbolininkas.

Vis tik, likus žaisti apie 15 minučių iki susitikimo pabaigos, už pavojingą žaidimą prieš varžovą E.Davidui buvo parodyta antra geltona kortelė ir legionierius buvo priverstas baigti rungtynes anksčiau laiko.

„Esu nuliūdęs dėl to. Tai yra mano pirmoji raudona kortelė karjeroje. Man liūdna, nes turėsiu praleisti ateinančias rungtynes, bet dėkojame Dievui už pergalę“, – apmaudo neslėpė nuomos pagrindais Kaune rungtyniaujantis žalgirietis.

FK Kauno Žalgirio informacija; FOTO: Linas Žemgulis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS