Neįgaliesiems

E. Gertmonas prieš laukiančią kovą: „Pirmos 15 minučių bus labai svarbios“

Jau šį vakarą Lietuvos rinktinės laukia dar viena Europos čempionato atrankos turnyro akistata – lietuviai išvykoje susikaus su Vengrijos vienuolike.

Rungtynės prasidės 21.45 val., jas tiesiogiai rodys VIAPLAY platforma.

Dvikovos išvakarėse oficialioje spaudos konferencijoje dalyvavo rinktinės vartininkas Edvinas Gertmonas.

Po praėjusių rungtynių su Bulgarija rinktinės treneris Edgaras Jankauskas vaizdingai atsiliepė apie vartų sargo pasirodymą – strategas vartų sargo rankas pavadino „kūjais, prie kurių pats nenorėtų būti“, turėdamas omenyje vartininko tvarkymąsi su visomis standartinėmis situacijomis prie mūsiškių vartų.

„Ne, kažko panašaus girdėti neteko, kažkas tikrai įdomesnio“, – apie tokius trenerio žodžius su šypsena kalbėjo šilališkis.

Kalbėdamas apie būsimą mačą vartininkas tikino, jog jame itin svarbios bus pirmos 15 rungtynių minučių.

„Labai svarbi bus pradžia, praleidus įvartį su tokia komanda kaip Vengrija būtų labai sunkios rungtynės. Pirmos 15 minučių, kaip ir visada, bus labai svarbios, bus labai svarbu pradėti su didele koncentracija ir nusiteikimu“, – mintimis dalinosi jis.

Vartų sargas taip pat pridėjo, jog jam bus smagu išmėginti jėgas gausioje sirgalių atmosferoje naujame Budapešto stadione, tačiau to pernelyg nesureikšmina.

„Smagu, pasitinku kaip ir kiekvieną iššūkį, kurį reikia įveikti“, – ryžtingai pasakojo jis.

O ar spėjo rinktinės nariai bei pats E. Gertmonas atsistatyti po sunkių rungtynių šeštadienį Kaune? Pašnekovas turėjo vieną atsakymą.

„Spėjome, aš asmeniškai tikrai spėjau, turime gerą kineziterapeutų komandą, jaučiuosi pailsėjęs ir pasiruošęs rungtynėms“, – sakė E. Gertmonas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS