Neįgaliesiems

E. Girdvainis: apie rinktinę, Azerbaidžaną ir savo ateitį

Lietuvos rinktinės gynėjas Edvinas Girdvainis dėl traumos praleido pirmąją šių metų nacionalinės komandos stovyklą kovo mėnesį, tačiau dabar jam niekas nesutrukdė atvykti ir futbolininkas kartu su komandos draugais ruošiasi pirmadienį įvyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su serbais.

„Visada smagu sugrįžti ir ginti savo šalies garbę“, – sakė E. Girdvainis.

26-erių metų futbolininkui rinktinės trenerio Valdo Urbono braižas yra pažįstamas dar nuo Panevėžio „Ekrano“ laikų.  

„Man su V. Urbonu jau yra tekę dirbti „Ekrane“, jau tada jis buvo labai geras vertinamas, buvo geras specialistas, tapome Lietuvos čempionais, – prisiminė E. Girdvainis. – O žaidimo stilius tiek prie Edgaro Jankausko, tiek prie V. Urbono išlieka panašus. Jie nori, kad mes žaistume su kamuoliu“.

Lietuvos rinktinė šiuo metu Europos čempionato atrankoje su 1 tašku užima 4 vietą tarp 5 komandų.  

„Mums nėra nei vienos komandos prieš kurią būtų lengva žaisti. Prieš visus varžovus turime atiduoti 100 procentų savo jėgų“, – kalbėjo E. Girdvainis.

Praėjusiame sezone E. Girdvainis rungtyniavo Azerbaidžane, kur vilkėjo Baku „Keshla“ komandos marškinėlius. Pačiam gynėjui sezonas buvo banguotas, o klubas užėmė paskutinę – aštuntą vietą ir iškrito į žemesnį divizioną.  

„Toks įdomus sezonas… kai įsivažiuodavau, tai kokia trauma mane sustabdydavo, tada tekdavo atlikti reabilitaciją, vėl sugrįžti. Manau, kad tikrai galėjo būti geriau, – sakė E. Girdvainis. –  Kaip komanda galėjome pasiekti daugiau, turėjome gerus žaidėjus“.

Dabar E. Girdvainio visas dėmesys Lietuvos rinktinei, o tada spręs, kur toliau tęsti karjerą.

„Dabar daug negalvoju, svarbiausia kuo geriau pasirodyti rinktinėje, o tada sėsime su agentu ir spręsime. Norėčiau sugrįžti rungtyniauti į Europą, o į Lietuvą visada spėsiu grįžti“, – teigė E. Girdvainis.  

Serbijos ir Lietuvos rinktinių rungtynės Europos čempionato atrankoje vyks pirmadienį 21:45 val. Šį susitikimą tiesiogiai transliuos „LRT Plius“ kanalas ir portalas „lrt.lt“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS