Neįgaliesiems

E. Jankauskas: "Buvome verti daugiau, vartai buvo kaip užburti"

Po pralaimėtų Baltijos taurės rungtynių su Latvijos komanda, Lietuvos rinktinės treneris ir žaidėjai teigė, jog lietuvių parodytas žaidimas buvo vertas geresnio rezultato.

Treneris Edgaras Jankauskas:

„Toks pralaimėjimas vienas iš skaudžiausių. Nepamenu, kad taip rinktinė būtų žaidusi taip, kaip žaidėme pirmąjį kėlinį – kad sukurtume tiek daug ir iš to nieko neturėtume. Labai apmaudu.

Pirmąjį kėlinį vykdėme tai ką planavome ir viskas pavyko, išskyrus užbaigimą. Užtikrintai dominavome aikštėje, kūrėme progas, laikėme kamuolį. Deja, vartai atrodė kaip užburti. Futbole kartais taip būna, kad viena komanda atrodo ryškiai geresnė, bet kita įmuša įvartį.

Latvių įvartis mus išmušė iš vėžių. Pabaigoje parodėme charakterį, tačiau to neužteko. Turim pasveikinti priešininkus su pergale. Apmaudu dėl to, kad pirmasis įvartis įmuštas po nuošalės. Bet neieškome pasiteisinimų. Žinome ką darėme gerai, tik tas gerai nedavė rezultatų. Tokia realybė. Rytoj padarysime išvadas ir ruošimės kitoms rungtynėms.

Pasirodymą Baltijos taurėje vertinu dvejopai. Kalbant apie rezultatą, buvome verti daugiau negu turime. Iš kitos pusės, mane džiugina komandos žaidimas. Buvo tikrai gerų epizodų, žaidėjai vykdė mūsų planą. Rungtynėse su rumunais ir rusais sunkiai sekėsi kurti progas, o šiandien kūrėme progas, bet nepasiekėme įvarčių tiek, kiek reikėjo.

Gynėjas Linas Klimavičius:

„Labai skaudu pralaimėti, kai sukuri tiek daug progų. Turėjome sužaisti bent lygiosiomis. Varžovai įgavo psichologinę persvarą kai įmušė iš pirmos progos. Mes nenuleidome rankų, stengėmės įmušti ir išlyginti rezultatą.

Buvome išanalizavę jų žaidimą neblogai sekėsi sustabdyti jų atakas, pirmajame kėlinyje jie neturėjo nė vienos progos. Antrajame kėlinyje žaidimas buvo atviresnis, daugiau progų.”

Kapitonas Fedoras Černychas:

„Tikrai buvome geresnė komanda. Pirmą kėlinį varžovus pranokome. Turėjome daug progų įmušti, bet nepasinaudojome. Vėliau galbūt pritrūko koncentracijos. Praleidome du įvarčius ir nesugebėjome atsitiesti. Norėjome išlyginti rezultatą bet nepavyko.

Dėl šiandienos rungtynių tikrai negėda, manau, kad komanda rungtyniavo tikrai gerai. Pirmajame kėlinyje jautėsi kad galime, būtų gerai jei taip žaistume visada. Antrajame kėlinyje ko gero pritrūko jėgų, varžovai buvo šviežesni. Iš mano įvarčio naudos tik tiek, kad nors geriau pralaimėti vieno įvarčio skirtumu. Bet nuotaikos nekokios.”

Vartininkas Ernestas Šetkus:

„Kai praleidi du įvarčius, vadinasi vartininkui rungtynės nenusisekė. Pirmame epizode man padėti buvo sunku, antrame – nepasisekė. Keistos rungtynės – atrodo, jog buvome stipresni, bet pralaimėjome.

Oirmajame kėlinyje dominavome aikštėje. Po pertraukos galbūt per daug patikėjome savo jėgomis, kad lengvai laimėsime. Deja, praleidome įvartį. Tai pakeitė planus. Stengėmės įmušti, praleidome dar kartą. Latviai neturėjo daug progų ir, galima sakyti, įmušė iš niekur. Pabaigoje dar turėjome vilčių išplėšti bent lygiąsias.

Galbūt atsiliepė nuovargis po rungtynių su Estija. Žaidėme dideliame karštyje, vyrai išnaudojo visus savo rezervus.”

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS