Neįgaliesiems

E. Jankauskas: „Esame ištroškę pergalės“

Ketvirtadienį LFF stadione buvo surengta konferencija žiniasklaidai, kurioje Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas ir saugas Vykintas Slivka aptarė penktadienio Europos čempionato atrankos rungtynes su Škotija.

E. Jankauskas patvirtino, kad antrojoje dvikovoje su škotais aikštėje nepasirodys Vaidas Slavickas, kurio peties trauma yra rimtesnė nei galvota. Visgi yra nemaža galimybė startiniame vienuoliktuke išvysti Arvydą Novikovą, kuris dėl traumos nežaidė dvi savaites, bet dabar jam medikų štabas uždėgė žalią šviesą startuoti.

Paklaustas apie rytojaus oponentus, E. Jankauskas teigė, kad jie bus gerokai patobulėję nuo praeito mačo: „Per pastaruosius mačus matėsi, kad komanda pasitiki savimi. Žinome, kokioje jie padėtyje ir kaip jiems reikalingi taškai. Dabar jiems nėra kelio atgal ir jie bus motyvuoti žengti toliau ir iškovoti antrą vietą grupėje. Dabartinė jų komanda yra sustiprėjusi, palyginus su praeitu maču“.

„Manau varžovus nustebint bus sunku, abi komandos viena kitą gerai pažįsta. Mums reikės priversti juos kapituliuoti, atidaryti zonas, kuriose mes sukurtume progas ir įmuštume įvartį. Prireiks daug fizinių pajėgų, taktinio dėmesingumo, greito mąstymo, jog pasiektume gerą rezultatą“.

Šiame atrankos cikle lietuviai iškovojo tik vieną pergalę, nors jiems pritrūko kelių minučių, jog pasiektų pergales prieš Slovėniją ir Škotiją. Pasak E. Jankausko, tai motyvuoja žaidėjus dar labiau stengtis.

„Be abejo esame ištroškę pergalės, pergalės alkis tik priduoda jėgų. Galbūt ta įtampa dėl pergalių auga, bet žinome su kokiais priešininkais žaidžiame, stengiamės atiduoti visas jėgas, analizuoti priešininkus ir surasti kelių vartų link. Mums turi būti grąža už šį įdirbį“, – teigė specialistas.

V. Slivka taip pat laukia rytojaus dvikovos ir teigia, kad dirbtinė danga nebus privalumas nei škotams, nei lietuviams: „Mes jaučiame, kad minia yra su mumis ir tikimės gausaus palaikymo. Žaisime ant dirbtinės dangos, bet su tuo susitvarkysime. Nemanau, kad kuri nors iš komandų turės privalumą“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS