Neįgaliesiems

E. Jankauskas – geriausias Optibet A lygos kovo mėnesio žaidėjas

„Optibet A lygos“ sezono startas kol kas itin sėkmingai klostosi pirmame trejete žygiuojantiems FA „Šiauliai“ futbolininkams.

Ne vienas Saulės miesto ekipos atstovas demonstruoja puikų žaidimą, o Eligijus Jankauskas, labai atkakliose lenktynėse suskaičiavus žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsus, buvo pripažintas geriausiu kovo mėnesio žaidėju.

24 metų šiauliečiui bus įteiktas lygos rėmėjo „Sportpoint“ prizas.

Kovo mėnesį per keturis mačus E. Jankauskas įmušė 3 įvarčius – išplėšė pergalę prieš Vilniaus „Riterius“ bei pasižymėjo dubliu bei rezultatyviu perdavimu dvikovoje su Marijampolės „Sūduva“. Puikus žaidimas „Optibet A lygoje“ vėl sugrąžino futbolininką į Lietuvos rinktinę, kur jis taip pat buvo pastebimas.

Įvertinimo sulaukęs šiaulietis apibendrino sėkmingą kovo mėnesį, pabrėždamas, kad tai – komandos nuopelnas.

„Pasiruošimas sezonui buvo toks pats, kaip įprasta. Prie komandos prisijungė patyrę lietuviai, kurie ją sustiprino ir likęs branduolys – galbūt tas ir padėjo pasiekti gerus rezultatus kovo mėnesį. Šis įvertinimas – komandos nuopelnas, be jos nebūčiau to sulaukęs.

Nepasakyčiau, kad kažkuo patys save nustebinome, dabar esame tikrai solidi komanda. Praėję metai buvo sunkūs, bet šiuo metu, įvertinus pastaruosius rezultatus, daugiau komandų pradėjo mus vertinti. Į kiekvienas rungtynes einame laimėti, jeigu pajaučiame kraujo skonį, tada čiumpame varžovus, viskas būna pagal planą.

Praėjo tik keletas rungtynių, bet galbūt aplinka ir savęs atradimas leido pakilti. Niekada nenuleidau rankų, kad ir kaip kai kuriais momentais buvo sunku. Kaip ir užsienyje, buvo vidinių dalykų, kurių kiti žmonės nemato ir nežino. Trenerių pasitikėjimas, vienybė, kuri mus veda į priekį, padėjo vėl atsiskleisti. Aišku, nėra kuo čia labai džiaugtis, nes dar tik sezono pradžia – norėtųsi ir toliau išlaikyti tokį žaidimą“, – pasakojo E. Jankauskas.

alyga.lt informacija, Tubuko nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS