Neįgaliesiems

E. Jankauskas: „Grupėje lengvų varžovų nėra“

Lietuvos vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas po UEFA Tautų lygos burtų ceremonijos pasidžiaugė tuo, jog turnyras suteiks papildomą galimybę kovoti dėl vietos Europos čempionate bei įvertino varžovus.

Burtai lietuvius suvedė į C diviziono 4 grupę su Balkanų regiono šalimis Serbija, Juodkalnija bei Rumunija. Grupių etapo rungtynės vyks nuo 2018 metų rugsėjo iki lapkričio mėnesio.

„Burtai yra burtai ir jie mus suvedė su panašaus stiliaus, techniškomis komandomis, kurios propaguoja kombinacinį ir balkanų tipo futbolą. Nenoriu sakyti, kad burtai buvo sėkmingi, ar nesėkmingi. Šioje grupėje lengvų priešininkų nėra“, – tikino E. Jankauskas.

„Būtų smagu turėti skirtingo braižo komandas, tačiau tokie yra burtai ir mes jau galvojame apie būsimus priešininkus. Galima sakyti, kad draugiškos rungtynės ir Baltijos taurės varžybos bus pasiruošimas šiam turnyrui, bet mums kiekvienas mačas svarbus ir jam atidžiai ruošiamės. Šių metų mūsų pagrindinis tikslas – sėkmingai pasirodyti Tautų lygoje.“

Jeigu Lietuva nesėkmingai pasirodys Europos čempionato atrankoje, Tautų lygos grupėje užimta pirma vieta leistų mūsų komandai atkrintamosiose varžybose dėl patekimo į čempionatą. Jose susitiks keturių C diviziono grupių nugalėtojai.

E. Jankauskas teigė, jog palaiko UEFA sprendimą vykdyti Tautų lygos varžybas: „Manau, jog tai buvo inovatyvus ir sveikintinas sprendimas. Oficialios varžybos yra geriau nei draugiškos ir užpildys draugiškų rungtynių spragas. Net minimali galimybė patekti į Europos čempionatą yra gerai, visos komandos turės dar daugiau stimulo gerai žaisti bei siekti pergalių“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS