Neįgaliesiems

E. Jankauskas: „Labai gaila, bet antram įvarčiui neuždirbome“

Po lygiųjų Maltoje Pasaulio čempionato atrankos rungtynėse Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas pripažino, jog nepavyko išpildyti savo sumanymų ir prieš sutankintą varžovų gynybą žaisti pakankamai greitai.

E. Jankausko komentaras:

„Tarp nemažai blogų dalykų stengiamės rasti pozityvių. Praleidome nesėkmingą įvartį, bet vaikinai sugebėjo atsitiesti. Mano nuomone kontroliavome žaidimą, ieškojome kelių prie varžovų vartų. Per kraštus mums nelabai sekėsi. Kai turėjome progas pakelti kamuolį, tie perdavimai nepavykdavo, ieškojome perdavimų tarp linijų, atkirsti jų gynybos redutus. Sprendimus diktuoja rungtynių eiga. Buvo neblogų momentų, kai rasdavome erdvę tarp linijų, įmušėme gražų įvartį.

Buvo dar daug laiko. Geriausias momentas mušti antrąjį įvartį yra iš karto po pirmo. Skubėjome, bet tai nedavė vaisių. Per daug skubėti nenorėjome. Norėjome greitai žaisti, kad kamuolys greitai judėtų, kad atsidarytų erdvės, kad išvestume priešininkus iš savo pozicijų. Tai mums ne iki galo pavyko. Labai gaila, bet antram įvarčiui neuždirbome.

Kiekvienose rungtynėse reikia pirma susitvarkyti su savimi, po to su priešininku. Tačiau nemanau, kad spaudimas per daug veikė žaidėjus. Reikia pripažinti, kad mums daug ko trūksta, bazinių dalykų, bet kurių sunku kalbėti apie aukštesnės klasės futbolą. Turime pagerinti perdavimų, priėmimo kokybę, perdavimų greitį. Turime dirbti ir reikalauti iš savęs daugiau, kur bebūtume – klube ar rinktinėje.

Rankų nuleisti negalime, laukia svarbios rungtynės.“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS