Neįgaliesiems

E. Jankauskas: „Motyvacijos mums pakanka“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė baigė dviejų dienų stovyklą Estijoje ir jau trečiadienį 19 val. stos į pirmąsias Baltijos taurės rungtynes su šios šalies rinktine.

Antradienio vakarą lietuviai išbandė ir „Linnastaadion“ stadioną, kuriame vyks rungtynės. Jame telpa beveik 1800 žiūrovų, o namų rungtynes žaidžia Rakverės „JK Tarvas“ komanda.

„Esame matę ir daug blogesnių aikščių, čia buvo karšta, todėl reikėtų ją palaistyti. Žinoma, visada norisi kuo geresnių stadionų, tačiau čia tikrai galima žaisti”, – sakė Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas.

Nors daug laiko iki pirmųjų rungtynių nebuvo, nacionalinės komandos trenerių štabas atliko didelį darbą.

„Laiko mažai, tačiau stengiamės kuo daugiau informacijos pateikti žaidėjams. Norime atkreipti dėmesį į detales, kurios gali būti mums naudingos siekiant rezultato, – sakė E.Jankauskas. – Aš labai patenkintas visų atsidavimu, noru, dėmesiu. Visi supranta, kad turime maksimaliai gerai pasiruošti šioms rungtynėms per trumpą laiką”.

„Puikiai padirbėjome, nors visi po atostogų atvažiavę, tačiau, manau, kad bus geros rungtynės. Reikia gerai sužaisti ir laimėti, – treneriui antrino gynėjas Edvinas Girdvainis, kuris praėjusiame sezone žaidė Rusijoje. – Vienintelis dalykas kuo išsiskiria estai yra kovingumas, o visais kitais aspektais mes pranašesni ir turime laimėti”.

Jau aišku, kad Estijos rinktinei nepadės didžiausia komandos žvaigždė, su „Liverpool” ekipa Čempionų lygos finale kovojęs Ragnaras Klavanas, kuris nusprendė išsigydyti traumas.

„R. Klavanas yra aukščiausio lygio žaidėjas, tačiau estai turi kuo jį pakeisti, yra daug perspektyvaus jaunimo, kuris labai motyvuotas, alkanas ir norintis save parodyti. Tokie žaidėjai būna pavojingesni už meistrus”, – neprarasti budrumo ragina E.Jankauskas.

Pasak nacionalinės rinktinės trenerio, nors estai ir nepasižymi dideliu technikos lygiu, varžovams sukelia daug problemų. 

„Estai yra labai atletiška komanda, nors nėra aukščiausio lygio technikos ekipa, tačiau labai kovinga. Ji kompensuoja savo trūkumus kitais dalykais: kova, atsidavimu ir tikrai prieš ją nebus niekam lengva žaisti”, – vardino Lietuvos rinktinės treneris.

Lietuvos rinktinės komanda pasiruošusi Baltijos taurę sugrąžinti į Lietuvą.

„Aš manau, kad mes nugalėsime ir taurė liks Lietuvoje”, – sakė E.Girdvainis.

„Žinant kiek metų tos taurės Lietuvoje jau nebuvo, aišku, kad mes norime ją laimėti ir tai mums papildomas stimulas. Tačiau ir be to mes esame užtektinai motyvuoti, nusiteikę kovingai”, – tikino E.Jankauskas.

Estijos ir Lietuvos rinktinių rungtynes nuo 19 val. transliuos TV6 televizija.

O jau birželio 5 dieną Lietuvos rinktinė LFF stadione mes iššūkį Latvijos komandai. Per ketverių rungtynių ciklą tai – vienintelė proga pamatyti rinktinę gyvai stadione. Bilietai: http://bit.ly/BaltijosTaure_Lietuva_Latvija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS