Neįgaliesiems

E. Jankauskas persikėlė į „Panevėžį“

„Panevėžys“ turi dar vieną naujoką. Ateinančiame sezone Aukštaitijos sostinės klubui atstovaus Eligijus Jankauskas.

Futbolininkas sportinį kelią pradėjo gimtuosiuose Šiauliuose, ten atstovavo savo miesto komandai, paskui sezoną žaidė Utenos „Utenio“ klube.

Žaidėjas nuolat buvo kviečiamas į visų amžiaus grupių Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktines. Prieš keletą metų E. Jankauskas buvo pripažintas geriausiu A lygos sezono jaunuoju futbolininku.

Pastaruosius dvejus metus E. Jankauskas žaidė Marijampolės „Sūduvos“ komandoje. Puolėjo bei krašto saugo pozicijoje galinčiam rungtyniauti futbolininkui itin sėkmingas buvo 2019 metų sezonas.

Tada E. Jankauskas, atstovaudamas Suvalkijos ekipai, ne tik įmušė 9 įvarčius, bet su komandos draugais iškovojo visus įmanomus titulus – tapo šalies čempionu, LFF taurės ir Supertaurės laimėtoju.

Neseniai pasibaigusiame A lygos sezone 22-ejų metų žaidėjas su „Sūduva“ iškovojo šalies vicečempiono titulą. Dar vieną – bronzos – medalį E. Jankauskas iškovojo 2016 metų sezone, kai taip pat atstovavo Marijampolės miesto ekipai.

2017 ir 2018 metais žaidėjui teko paragauti legionieriaus duonos. Futbolininkas rungtyniavo slovakų „Žilina“ ir Michalovcės „Zemplin“ komandose bei čekų „Opava“ klube. 2017 metais atstovaudamas „Žilina“ komandai E. Jankauskas tapo Slovakijos čempionu.

„Pasibaigus sutarčiai su „Sūduva“, pradėjau dairytis naujo klubo. Iš pradžių buvo kilusi mintis vėl vykti į užsienį, bet gavęs pasiūlymą iš „Panevėžio“ jį mielai priėmiau. Šiame mieste futbolas turi gilias tradicijas, o sparčiai progresuojantis „Panevėžio“ klubas puoselėja aukštus tikslus kitam sezonui. Savo žaidimu tikiuosi prisidėti prie naujojo klubo pergalių“, – sakė komandos naujokas.

„Panevėžio“ komandoje E. Jankauskas žais 11 numeriu pažymėtais marškinėliais.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS