Neįgaliesiems

E. Jankauskas: „Pilnos tribūnos mums padės“

Lietuvos rinktinė jau rytoj sužais pirmas oficialias rungtynes renovuotame Dariaus ir Girėno stadione Kaune.

Mačas tarp Lietuvos ir Bulgarijos prasidės 16 valandą.

Prieš rungtynes surengtoje oficialioje spaudos konferencijoje Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas džiaugėsi per savaitę nuveiktu darbu.

„Buvo išties gera savaitė, turėjome pakankamai laiko supažindinti komandą su būsimais varžovais. Manau, kad visas laikas buvo geras ir konstruktyvus, gal pirmos dienos labiau buvo paskirtos žaidėjų atsistatymui dėl įtempto A lygos kalendoriaus. Tarp Lietuvoje ir užsienyje žaidžiančių futbolininkų lygis pasiruošime šiek tiek skyrėsi, bet tikiu, kad pavyko sukoordinuoti dalykus“, – sakė rinktinės treneris.

Jis taip pat pridėjo, jog dar nėra įsitikinęs dėl vienuolikės, kuri pradės šeštadienio mačą.

„Mane džiugina, kad pasirinkimas dar nėra akvivaizdus. Gal apie 90 procentų komandos yra suformuota, bet visada yra mažytis nerimas iki paskutinių minučių, nes kažkas gali pasikeisti.

Turime lygiavertę ir konkurecingą komandą, po kelis lygiaverčius žaidėjus visose pozicijose“, – mąstė E. Jankauskas.

Lietuvius rytoj palaikys kone sausakimšas stadionas, o tai, E. Jankausko teigimu, gali būti papildomas stimulas.

„Be abejo, kad pilnos tribūnos padės. Tai parodo, kad lietuviai myli futbolą. Žinoma, gal yra šiek tiek baimės, kad tai turės emocinį slėgimą žaidėjams, kurie nėra pratę prie gausių tribūnų.

Bet reikia praeiti pro tai, tai, ko gero, yra prisiminimai visam gyvenimui. Tai yra istorinis įvykis, norisi, kad ta istorija būtų graži. Tos pilnos tribūnos… Jei kažkas galvos, kad reikia pasitaupyti, tikrai pakeis savo nuomonę“, – pasakojo treneris.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS