Neįgaliesiems

E. Jankauskas: „Pralaimėjome pelnytai ir nebėgame nuo atsakomybės“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė jau pirmame kėlinyje praleido 4 įvarčius, ir nors antroje mačo dalyje žaidimas susitvarkė, tačiau Edgaro Jankausko auklėtiniai nesugebėjo prilygti gruzinams, kurie triumfavo 4:0.

„Tai buvo pats blogiausias kėlinys mūsų rinktinės istorijoje“, – kalbėjo Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas. – Matyt, tas ilgas tarpas mus privertė pamiršti, kas yra geras europinis rinktinių futbolas. Pralaimėjome visais komponentais savo priešininkams. Pačiu siunkiausiu momentu šioje dvikovoje mūsų ekipoje neatsirado lyderis, kuris galėtų perlaužti rungtynių eigą. Liūdna, nes rezultatas tikrai gėdingas“.

Treneris pripažino, kad mače su Gruzija nesuveikė rungtynių planas: „Susitarimai ir užduotys, kuriuos norėjome įgyvendinti, mums šįkart nepavyko. Turime sąžiningai prisipažinti, kad mums nepavyko. Pralaimėjome tikrai pelnytai ir nebėgame nuo atsakomybės. Tokios rungtynės parodo mūsų spragas ir trūkumus“.

Šiame mače Lietuvos rinktinėje debiutavo Modestas Vorobjovas, Justas Lasickas, Karolis Laukžemis ir Danielis Romanovskis.

„Pasirodyti tokiame mače po keitimo nėra lengva, manau, kad jie neblogai susitvarkė. Esu patenkintas, pamačiau, kad jie nebijojo eiti į aikštę, žaidė drąsiai“, – kalbėjo treneris.

Išsamesnis komentaras vaizdo reportaže:

 

Jau sekmadienio rytą Lietuvos rinktinę iš Tbilisio miesto išvyks į Armėnijos sostinę Jerevaną, kur antradienį išmėgins jėgas su šios šalies rinktine.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS