Neįgaliesiems

E. Jankauskas prieš išvyką į Serbiją: „Tikiu savo vyrais“

Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė pirmadienį susibūrė į treniruočių stovyklą, skirtą dviems kovo mėnesio išvykos mačams – kovo 24 dieną vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Serbija bei kovo 27 dienos kontrolinei akistatai su Graikija.

Kovo 24 dieną lietuviai Belgrade į kovą stos 21.45 val., po trijų dienų mačas Atėnuose startuos 19 valandą Lietuvos laiku. Abu mačus tiesiogiai stebėti bus galima VIAPLAY kanalu.

Antradienį surengtoje atviroje treniruotėje, skrydžio į Belgradą išvakarėse, su žiniasklaida bendravęs rinktinės treneris Edgaras Jankauskas pasidalino savo mintimis apie stovyklos pradžią ir pirmą laukiantį varžovą.

„Varžovas labai stiprus, bet anksčiau ar vėliau vis tiek reikės su juo žaisti. Aišku, galbūt šitas metas nėra pats parankiausias žaisti su grupės favoritu, A lygos sezonas tik prasidėjęs, sužaisti vos keturi turai. Varžovai turės daugiau žaidybinės praktikos, nes beveik visi žaidžia stipriose Europos lygose. Tačiau mes neieškome pasiteisinimų, turime tikslus ir važiuojame ten kovoti“, – dėstė treneris.

Visgi treneris buvo atviras – jis teigė tikintis, kad lietuviai gali išvykoje kovoti dėl teigiamo rezultato.

„Geras rezultatas be tikėjimo neįmanomas, tikrai nuoširdžiai tikiu savo vyrais, savo komanda. Daug siurprizų būna sporte, mes tikrai turime tikėti“, – pasakojo strategas.

E. Jankauskas taip pat akcentavo, jog didelė varžovo analizės dalis buvo atlikta remiantis jų pasirodymais praėjusių metų pabaigoje vykusiose pasaulio pirmenybėse Katare.

„Jie po to dar žaidė draugiškas rungtynes, bet ta rinktinė turėjo kitokį veidą, ten buvo daugiau žaidėjų iš vietinio čempionato. Žiūrėjome visas jų planetos pirmenybių rungtynes ir nuo to reikės atsispirti, tikėtis tokios rinktinės, kuri buvo pasaulio čempionate“, – pasakojo specialistas.

Paklaustas, ar prieš pirmą mačą sugrįžus į rinktinę jaučia jaudulį, treneris to neneigė.

„Net ne jauduliukas, o jaudulys. Toks kiek primirštas jausmas, įdomu, tai suvaldyti nėra lengva, bet manau, kad su tuo susitvarkysime. Jeigu to jaudulio nebūtų, tai nebūtų prasmės čia ir būti“, – dėstė treneris.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS