Neįgaliesiems

E. Jankauskas: „Sunkus darbas atsipirko“

Lietuvos U-21 rinktinės puolėjas Eligijus Jankauskas po triumfo Baltijos taurės turnyre tvirtino, jog jo komanda norėjo trofėjaus labiau nei latviai.

Carito Falcho vadovaujama komanda laimėjo minimaliu rezultatu 1:0 po Danielio Romanovskio realizuoto vienuolikos metrų baudinio antrajame kėlinyje.

Anot E. Jankausko, šis trofėjus yra kaip moralinis pakilimas komandai: „Ilgai laukėme šio trofėjaus. Labai stengėmės, sunkiai treniravomės, ir viskas atsipirko. Manau, labiau norėjome taurės, ir geriausi žodžiai keliauja visiems žaidėjams, treneriams, personalui. Dabar reikės tą taurę išsaugoti“.

Atakoje varžovams daug problemų kėlęs futbolininkas tikino, jog rungtynės buvo nervingos ir nelengvos: „Tokiose rungtynėse, kai turime laimėti, intensyvumas buvo didelis. Pirmąsias 20 minučių tikrai atrodėme geriau, po to šiek tiek „pasėdome” – netikslūs perdavimai, žaidėme kulniukais. Galbūt mus išbalansavo tai, kad reikėjo laimėti, norėjome mušti greitą įvartį ir skubėjome. Per pertrauką apsitarėme, kokios mūsų klaidos, ir tai padėjo, mes laimėjome. Įvartis krito, galima sakyti, iš niekur – Edvinas uždirbo baudinį, o Danielis jį realizavo“.

E. Jankauskas taip pat pridėjo, jog tobulumui ribų nėra ir pareiškė, jog komandai gerai sekasi įsisavinti vyriausiojo trenerio filosofiją.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS