Neįgaliesiems

E. Šetkus karantino metu rekomenduoja sportuoti ir skaityti knygas

Karantino metu atsiradus daugiau laisvo laiko, LFF dalinasi šalies futbolo atstovų rekomendacijomis, kaip tą laiką turiningai praleisti.

Geriausias Lietuvos futbolininkas Ernestas Šetkus pasidalino savo kasdiene veikla karantino metu bei rekomendavo Jo Nesbo knygas.

„Be abejo dienotvarkė pasikeitė. Turbūt kiekvienam ši situacija atrodo kaip iš kokio mokslinio filmo, lyg jame pats vaidintum. Bet iš kitos pusės – net įdomu ir „sveika“ pagyvent kiek kitomis aplinkybėmis. Nors sportuoti galima tik namuose, vistiek stengiuosi padaryti bent kelais treniruotes per dieną, todėl manau, kad pasibaigus karantinui grįšiu dar labiau sutvirtėjęs.“, – teigė E. Šetkus.

„Laisvu laiku mėgstu žiūrėt tiek serialus, tiek skaityti knygas. Tai vyksta pakaitomis ir šiuo metu yra knygų metas. Mėgstantiems detektyvus rekomenduočiau Jo Nesbo rinkinį apie detektyvą Harį Hūlę. Visą rinkinį sudaro 12 knygų, tad bus iššūkis visiems ar greičiau perskaitysit visas knygas, ar baigsis karantinas.“, – savo rekomendacijomis pasidalino geriausias šalies futbolininkas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS