Neįgaliesiems

E. Šetkus prieš rungtynes Bulgarijoje: „Bandysime pateikti savo kozirius ir kausimės dėl pergalės“

Lietuvos futbolo rinktinė jau šįvakar pratęs savo kovas kitų metų pasaulio čempionato atrankos varžybose, o laukiantis varžovas – Bulgarijos nacionalinė rinktinė.

Rungtynes nuo 19 valandos tiesiogiai stebėti galėsite LRT PLIUS kanalu.

Į Lietuvos rinktinės vartus akistatoje su Šiaurės Airija po beveik dviejų metų pertraukos stojo patyręs vartininkas Ernestas Šetkus. Nors į jo vartus krito 4 įvarčiai, vartų sargas praktiškai visose situacijose buvo bejėgis ir neturėjo galimybių rimčiau padėti savo komandai.

Kalbėdamas prieš rungtynes Sofijoje, E. Šetkus akcentavo, kad ketvirtadienio dvikovos rezultatas ne iki galo atspindėjo mačo eigą.

„Tas rezultatas atrodo tikrai skaudus, bet įvykiai aikštėje to rezultato tikrai neatspindi, tai buvo du 11 metrų baudiniai į mūsų vartus. Šiaurės Airija nesukūrė tiek progų, kad įmuštų 4 įvarčius. Manau, kad buvo šioks toks psichologinis nuosmukis, bet vaikinai atsistatė ir ruošiasi rimtai kovai“, – sakė vartų sargas.

Jam praėjusiose rungtynėse teko vadovauti itin jaunai vidurio gynėjų porai, kurioje buvo Benas Šatkus ir Edgaras Utkus. Visgi vartininkas teigė, kad didelių sunkumų nekilo, o jauni futbolininkai sėkmingai integruojasi rinktinėje.

„Iš tikrųjų didelių sunkumų tai nesudarė, jauni vaikinai greitai adaptavosi nacionalinėje rinktinėje ir visi, kas rungtyniavo, paliko gerą įspūdį. Dėl atsidavimo klausimų negali būti, visi atsidavė pilnai, kiek galėjo ir mano, kaip kapitono, pareiga yra padėti vaikinams kuo greičiau integruotis į nacionalinę rinktinę. Manau, kad jie integravosi, yra savi ir klimatas komandoje tikrai yra geras“, – pabrėžė tauragiškis.

Kalbėdamas apie būsimus varžovus, vartinininkas atsiminė ir savo patirtį Bulgarijoje – 2012-2013-ųjų sezoną jis praleido Plovdivo „Botev“ ekipoje.

„Bulgarija nebeturi tokių žvaigždžių, kaip buvo Hristo Stoičkovas ar Dimitaras Berbatovas, bet prieš dešimt metų pats žaidžiau Bulgarijos lygoje, jie labiau stiprūs kaip komanda. Mes bandysime pateikti savo kozerius ir kausimės dėl pergalės“, – mintimis dalinosi futbolininkas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS