Neįgaliesiems

E. Šetkus prieš vakaro kovą: „Atremti baudinį smagu, bet dar smagiau – iškovota pergalė“

Lietuvos rinktinės jau šį vakarą laukia akistata su viena pajėgiausių Europos komandų – lietuviai savame stadione susitiks su Šveicarijos komanda.

Pasaulio čempionato atrankos mačas Vilniaus LFF stadione prasidės 21.45 val., bilietus į šias rungtynes įsigyti galite paspaudę čia.

Rinktinės kapitono Ernesto Šetkaus teigimu, mūsiškiai mačą pasitinka neblogomis nuotaikomis, po šeštadienį 3:1 laimėto mačo prieš Bulgarijos komandą.

„Nuotaikos yra pakilios, iškovojome sau tikrai nebūdingą skambią pergalę. Aišku, kitas varžovas, manau, už Bulgariją yra stipresnis visa galva, bet mes ruošiamės dvikovai atsakingai ir bandysime dar sykį nustebinti Lietuvos sirgalius“, – teigė rinktinės vartininkas.

Jis pats prie šeštadienį pasiektos pergalės prasidėjo gana ženkliai – jau pačioje rungtynių pradžioje į Lietuvos vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, tačiau užtikrintai sužaidęs E. Šetkus jį atrėmė ir taip pakėlė ant kojų stadione susirinkusius sirgalius.

„Aišku, smagu atremti 11 metrų baudinį, bet dar smagiau tai, kad buvo iškovota pergalė. Gal tas atremtas baudinys davė žaidėjams paskatinimą, aišku, tiek treneriai, tiek žaidėjai padėkojo, bet gyvenimas tęsiasi toliau. Kas buvo šeštadienį – buvo šeštadienį, kas bus dabar – pamatysime“, – mintimis dalinosi rinktinės veteranas.

Įdomu tai, kad kituose vartuose stovės vienas ryškiausių pastarųjų metų Europos vartininkų Yannas Sommeris, esantis vienas savo rinktinės lyderių bei ženkliai prisidėjęs prie to, kad šveicarai praėjusiame Europos čempionate pasiektų ketvirtfinalį.

„Iš tikrųjų Yannas Sommeris buvo pradėtas vertinti tik pastaraisiais metais, galbūt po Europos čempionato, bet aš jį sekiau ilgą laiką.

Turbūt nesuklysiu pasakęs, kad jis yra vienas iš penkių geriausių pasaulio vartininkų, žaidžia modernų futbolą, aukštai pakilęs iš vartų, labai gerai žaidžia kojomis. Bus labai įdomi tokia mikrodvikova“, – į laukiančią akistatą žvelgė vartininkas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS