Neįgaliesiems

E. Stankevičius dalyvavo simboliniame ąžuoliuko sodinime prezidento Valdo Adamkaus VDU sporto centre

Saulėtą spalio 10 d., antradienį, VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre buvo oficialiai atidarytos naujos centro erdvės. Ta proga VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir prezidentas Valdas Adamkus pasodino simbolinį prezidentinį ąžuoliuką, žymintį sporto centro link vedančią ąžuolų alėją.

Anot VDU rektoriaus prof. J. Augučio, lietuviams medžio pasodinimas apskritai turi simbolinę reikšmę, o sporto centre pasodinta visa ąžuolų alėja dar labiau įprasmins centro veiklą ir burs bendruomenę.

„Šios erdvės, prie kurių atsiradimo prezidentas Valdas Adamkus labai daug prisidėjo, jau duoda didžiulę naudą – čia buriasi komandos ir kyla jų meistriškumas“, – pasak J. Augučio , tai atsispindi ir universiteto sportininkų rezultatuose: šiais metais pagal pelnytų medalių skaičių VDU pateko į geriausių Europos universitetų dešimtuką.

Tuo metu prezidentas V. Adamkus džiaugėsi, kad sporto centre studentams yra sudarytos geriausios sąlygos, kad jie galėtų tobulėti ir laimėti varžybose. „Tai turi būti traukos centras ir paskatinimas Lietuvos jaunimui domėtis sportu, tobulėti ir tuo pačiu garsinti Lietuvos vardą“, – sakė V. Adamkus, visą savo gyvenimą skyręs sportui, o ypatingai – lengvajai atletikai.

VDU rektorius, įprasmindamas universiteto sporto partnerystes, VDU šimtmečio medaliais apdovanojo Kauno žalgirio klubą, Lietuvos krepšinio federaciją, Lietuvos 3×3 krepšinio asociaciją, Lietuvos irklavimo federaciją, Lietuvos futbolo federaciją ir Lietuvos tinklinio federaciją.

LFF gretose šį apdovanojimą atsiėmė LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

vdu.lt informacija ir nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS