Neįgaliesiems

E. Stočkūnas: Apie paskutinį ciklą jaunimo rinktinėje, „Dainavą“ ir susidomėjimą iš Indijos

Spalio 5 dieną Lietuvos jaunimo iki 21 metų rinktinė susirinko į pirmąją treniruočių stovyklą. Jaunimo rinktinės saugas Ernestas Stočkūnas džiaugėsi geru rinktinės nusiteikimu: „Nuotaikos geros, esame vieni kitų pasiilgę ir atvažiuojame į rinktinę kovoti tik dėl pergalių“, – teigė Alytaus „Dainavos“ futbolininkas.

Apie permainingą sezoną

Šį sezoną alytiškis pradėjo sostinės „Riterių“ komandoje. Epizodiškai A lygoje rungtyniavęs saugas buvo labiau pastebimas Pirmoje lygoje žaidžiančioje „Riterių“ dublerių komandoje, kuriai atstovaudamas pasižymėjo 4 kartus.

„Sezoną pradėjau „Riterių“ komandoje, vėliau persikėliau į „Dainavą“. Alytaus komandoje turiu kitokį vaidmenį – daugiau laiko praleidžiu varžovų aikštės pusėje, tuo tarpu „Riteriuose“ mano pagrindinė užduotis buvo gynyba. Dabar mano tikslas mušti kuo daugiau įvarčių ir padėti komandai laimėti“, – pasakojo E. Stočkūnas.

„Dzūkų tankai“ – dvyliktasis „Dainavos“ žaidėjas

Kalbėdamas apie „Dainavos“ išskirtinumą, E. Stočkūnas pabrėžė stiprų sirgalių užnugarį. Saugas teigė, jog nepaisant rezultato, sirgaliai visada palaikys ir linkės tik geriausio. „Nesvarbu, žaidžiame namuose ar išvykoje – „Dzūkų tankai“ yra mūsų dvyliktas žaidėjas, jų visada būna daug ir jie girdimi aikštėje.

Sirgaliai mums suteikia dar didesnę motyvaciją žaisti, stengtis ir laimėti rungtynes. Po rungtynių jie ateina, pasikalba su mumis. Žinoma, ne visada jie pasako ir gražių žodžių, bet manau, kad kartais tai mums naudinga – tada po rungtynių pagalvoji, kad žaidi ne tik dėl savęs, dėl komandos, bet ir dėl tų žmonių, kurie ateina tavęs palaikyti“, – pabrėžė jaunimo rinktinės saugas.

Susidomėjimas iš Indijos

Šių metų gegužę žiniasklaidoje pasirodė informacija, jog Ernestas Stočkūnas yra arti persikėlimo į Indijos klubą „Kerala Blasters“. Pats žaidėjas kalbėdamas apie šį gandą šypsojosi bei teigė, jog į tokią situaciją pateko pirmą kartą.

„Sulaukiau didelio susidomėjimo socialiniuose tinkluose, gavau daug žinučių iš Indijos „Kerala Blasters“ klubo sirgalių. Pats pradėjau sekti tą klubą Instagram platformoje, nes ten dirba buvęs „Riterių“ treneris. Tiesiog domėjausi ta komanda, o vietiniai galbūt suprato, kad aš jau atvykstu į klubą – sirgaliai rašė man, klausė, ar vis dėlto atvyksiu, sukūrė apie mane net vaizdo įrašą Youtube, buvo toks nemažas susidomėjimas iš tikrųjų. Man pačiam ta situacija buvo išties įdomi, nes joje atsidūriau pirmą kartą“, – kalbėjo E. Stočkūnas.

Graikai ir čekai – įveikiami

Spalio 8 dieną Lietuvos jaunimo rinktinė Marijampolėje susitiks su Graikijos rinktine, o spalio 13 dieną – su čekais. Reziumuodamas rinktinės pasirodymą šiame atrankos cikle žaidėjas teigė, jog norėtųsi turėti daugiau taškų.

„Pats ciklas nepasakyčiau, kad yra blogas. Norėtųsi surinkti daugiau taškų, bet likusiose rungtynėse mes ir bandysime tai padaryti. Kalbant apie Graikiją – jų rinktinė dabar yra labiausiai pasikeitusi, paskutinėse rungtynėse prieš kroatus žaidė labai daug jaunų žaidėjų, todėl tikiu, kad galime iš jų atimti taškus. Kitas varžovas – čekai. Čekija yra fiziškai stipri rinktinė, su jais reiks kovoti, bet vėlgi, viskas įmanoma

Man pačiam šis ciklas jaunimo rinktinėje – paskutinis. Tikiu, kad žaidėjai, kuriems tai bus vienos paskutiniųjų rungtynių, stengsis ir atiduos visas jėgas likusiose kovose bei sieks išeiti aukšta nata“, – entuziazmo neslėpė futbolininkas.

Spalio 8 d. 18:30 val. Lietuva – Graikija, Hikvision arena, Marijampolė. Bilietus įsigyti galite čia.

Spalio 13 d. 18:30 val. Lietuva – Čekija, Hikvision arena, Marijampolė. Bilietus įsigyti galite čia.

 

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS