Neįgaliesiems

E. Šupelytė: „Šiemet į savo žaidimą įdėjau daug pastangų“

Puikų sezoną Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU ekipoje sužaidusi Erika Šupelytė ne tik su komanda iškovojo dar vienus sidabrinius apdovanojimus, bet ir pirmąkart karjeroje buvo pripažinta geriausia „Spark Energy“ moterų A lygos sezono puolėja. Pati Erika sako, kad apie tai net negalvojo.

„Aš tiesiog žaidžiau savo žaidimą. Be abejo, labai džiaugiuosi tokiu įvertinimu, bet prisipažinsiu, kad tai man buvo visiška staigmena. Maloni staigmena“, ‒ sakė E. Šupelytė.

‒ Erika, kaip manai, kas lėmė tavo tokį pasirodymą?

‒ Šiemet į savo žaidimą įdėjau daug pastangų. Tiek treniruotėse, tiek rungtynėse bandydavau iš savęs išspausti maksimaliai daug ir galiausiai tai davė rezultatą. Norėjau tobulėti, stengiausi, atidaviau labai daug jėgų ir už tai buvau įvertinta.

‒ Sezonas buvo geras ir komandai. Kuo buvote pranašesnės už daugelį varžovių, kad sugebėjote išsaugoti vicečempiono titulą?

‒ Labai svarbu, kad buvome komanda. Kiekviena mergina klausė trenerių pastabų ir stengėsi atlikti viską, ką mums sakė. Nei viena nepatingėdavo ir treniruotėse atidirbdavo maksimaliai. O kai yra gerai treniruotėje, tada gerai yra ir rungtynėse.

‒ Kokį tiklą keli sau ir komandai kitąmet?

‒ Svarbiausias dalykas – tobulėti. Kada tai pavyksta, visa kita ateina savaime. Jei tobulėsime kaip komanda, turėsime galimybių laimėti visas pirmas vietas. To ir norime.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS