Neįgaliesiems

Efektyviai gautą laiką Maltoje išnaudojęs D. Dovydaitis: „Žinojome, kad turime laimėti“

Lietuvos vaikinų U-21 rinktinė antradienį iškovojo antrąją pergalę Europos čempionato atrankoje, kai išvykoje rezultatu 3:1 nugalėjo Maltos bendraamžius.

Tai buvo antroji lietuvių pergalė atrankoje ir atrankoje prieš tą patį varžovą – rudenį Maltos ekipa Lietuvoje buvo nugalėta 2:1.

Po Maltos ekipos įvarčio į savus vartus Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai antrame kėlinyje išsiveržė į priekį, tačiau tada šeimininkai rezultatą išlygino.

Visgi lietuvaičiai nesutriko ir jau po keleto minučių dar sykį įgavo pranašumą, kai tiksliai smūgiavo po keitimo į aikštę žengęs jaunasis Deividas Dovydaitis.

„Tai buvo mano pirmas įvartis U-21 rinktinėje, todėl jausmas buvo labai geras, aišku, be komandos draugų to įvarčio nebūtų buvę, tai galiu padėkoti tik jiems“, – savo smūgį atsiminė D. Dovydaitis.

Negana to, tai nebuvo vienintelis D. Dovydaičio prisidėjimas prie įvarčio – jau prasidėjus pridėtam antro kėlinio laikui jis po šeimininkų klaidos su kamuoliu nurūko į priekį, išlaukęs tinkamo momento perdavė kamuolį Faustui Steponavičiui, kuris iš arti jį nukreipė į tuščius vartus ir taip įtvirtino Lietuvos rinktinės pergalę.

„Iškart žinojau, kad duosiu perdavimą, jei komandos draugui bus patogesnė situacija“, – savo sprendimą vietoje antrojo įvarčio įsirašyti rezultatyvų perdavimą argumentavo jis.

Futbolininkas į aikštę žengė jau įsibėgėjus antrajam kėliniui bei gavęs konkrečius uždavinius iš trenerio Mariaus Stankevičiaus.

„Trenerio nurodymai buvo įnešti aštrumo atakoje, žaisti vienas prieš vieną bei įmušti įvartį. Jautėmės favoritais visų rungtynių metu, kontroliavome žaidimą bei žinojome, kad turime laimėti, tiesiog komandai labai norėjosi reabilituotis po rungtynių Ispanijoje“, – akcentavo jis.

Pats futbolininkas į U-21 rinktinę buvo pradėtas kviesti dar ganėtinai neseniai, tačiau džiaugiasi savo integracija į kolektyvą bei vyresnių žaidėjų pagalba.

„Komandoje jaučiuosi gerai, atmosfera gera, vyresni žaidėjai padeda, pataria,o jaunimas greitai įsilieja į komandą, trenerių kolektyvas tikrai labai geras“, – mintimis dalinosi FA „Šiauliai“ ekipai atstovaujantis krašto saugas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS