Elitinės jaunių lygos sezonas sugrįžo su trenksmu: lyderių akistatą vainikavo baudiniai

Į stadionus sugrįžo pajėgiausio Lietuvos jaunimo futbolo čempionato – „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos – komandos, bei pradėjo sezono antrosios pusės kovas.

Čempionato sekėjai šeštadienį buvo nudžiuginti tiesiogine transliacija iš Vilniaus. EJL U17 diviziono lyderis FK „Žalgiris“ varžėsi su pagrindiniais konkurentais iš „Kauno Žalgirio“ FA. Pastaroji šių komandų akistata 2021 m. spalį baigėsi baudinių serija, kurią laimėjo kauniečiai.

Rungtynių fotoalbumas

Šįkart rezultatyviausias diviziono žaidėjas Romualdas Jansonas 24 minutę elegantišku smūgiu pelnė pirmąjį susitikimo įvartį. Kauniečiai 54 minutę atsakė Nido Vosyliaus įvarčiu.

Atkakli, bet korektiška komandų dvikova per pagrindinį laiką pasibaigė 1:1, tad veiksmas persikėlė prie 11 metrų atžymos. Vilniaus žalgiriečiai atsirevanšavo 4:2 ir džiaugėsi sėkmingu sezono restartu.