Neįgaliesiems

Emocinga S. Mikoliūno kalba pasiekus rekordą: „Sustiprėsime ir galėsime didžiuotis mūsų Lietuva“

Sekmadienio Lietuvos rinktinės rungtynės Liuksemburge įeis į šalies futbolo istoriją.

Nors buvo patirtas pralaimėjimas 0:1, tačiau dvikova atsimenama bus ne tik dėl to.

Būtent šiame mače rinktinės veteranas Saulius Mikoliūnas, aikštėje pasirodęs po keitimo, tapo istorijos kūrėju – jis į aikštę su rinktinės marškinėliais žengė 100-ąjį tarpą ir taip tapo pirmuoju šalies futbolininku, pasiekusiu tokią ribą.

Į kovą futbolininkas buvo mestas antrame kėlinyje, gynybos krašte pakeitęs Rolandą Baravyką.

Po dvikovos rūbinėje Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius futbolininkui, su kuriuo kartu pats ne vienerius metus žaidė kartu, įteikė simbolinius skaičiumi 100 pažymėtus marškinėlius, o pats S. Mikoliūnas komandos draugams, treneriams ir administracijoms nariams rūbinėje tarė kelis žodžius.

„Turėjau tikrai ilgą kelią, daug atidaviau jėgų, energijos ir noro garsinant Lietuvą. Norėčiau, kad ir kiekvienas iš jūsų taip pat stengtumėtės ir ateityje turėtumėte tokius pat marškinėlius, galėtumėte juos pasikabinti ir didžiuotis tuo, kad garsiname Lietuvą.

Nesvarbu, kad dabar yra šiek tiek sunku, bet turime į ateitį žvelgti pozityviai. Išaugs naujos kartos, jūs visi sustiprėsite, ir visi kartu galėsime džiaugtis bei didžiuotis mūsų Lietuva. Ačiū“, – emocingai pasakojo šimtukininkas.

Rinktinėje S. Mikoliūnas debiutavo dar 2004-aisiais, o per savo sužaistas 100 rungtynių pasižymėjo 5 įvarčiais.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS