Neįgaliesiems

Esporto A Lygos čempionui – galimybė varžytis eČempionų lygos grupių etape

Esporto A lyga skelbia apie istorinį žingsnį jungiantis prie Europos prestižinių futbolo lygų.

Šis žingsnis – Esporto A lygos čempiono dalyvavimas eČempionų lygos grupių etape, padarant ją pirmąja ir vienintele lyga Baltijos šalyse, turinčia kvalifikacijos teisę šiame aukščiausiame virtualaus futbolo turnyre.

LFF Esporto vadovas Edgaras Abromavičius pakomentavo šį žingsnį.

„Esporto A lygos įtraukimas į eČempionų lygos grupių etapą yra didelis įvertinimas mūsų lygai, Lietuvos futbolo federacijai ir visai šalies esporto bendruomenei. Tai ne tik patvirtina mūsų pastangas ir aukštą lygį, bet ir suteikia mums galimybę žengti į pasaulinį virtualaus futbolo elitą, atveriant naujas galimybes ir iššūkius mūsų žaidėjams.

Šis įvykis yra ne tik ženklas, rodantis „Esporto A lygos“ augimą ir profesionalumą, bet ir pavyzdys, kaip sporto ir technologijų sinergija gali atverti naujas perspektyvas ir galimybes“, – pasakojo jis.

eČempionų lygos formatas

„eČempionų lygos” grupių etapas oficialiai prasidės pirmuoju iš trijų gyvų renginių. Grupės etapas vyks dvi dienas – gegužės 11 ir 12 d., Londone. 24 geriausi žaidėjai pateks į atkrintamąjį etapą.

Atkrintamasis etapas taip pat bus surengtas Londono „Exhibition“ parodoje vos po savaitės, gegužės 18 ir 19 d., kai 24 finalistai grįš varžytis dėl vietos didžiajame finale, pagal  vieno nugalėtojo atkrintamosiose formatą. Bus tik aštuonios laisvos vietos, o tai reiškia, kad žaidėjai turės iškovoti mažiausiai dvi pergales prieš oponentą.

Aštuoni finalininkai užsitikrins vietą didžiajame finale, kur gegužės 29 d. kovos dėl „eČempionų lygos” trofėjaus. Didysis finalas vyks Londone, „Magazine“ patalpose, o jį taip pat gyvai stebės žiūrovai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS