Neįgaliesiems

Estijos ir Lietuvos čempionių dvikovoje – kovingos lygiosios

Du kartus pirmavusi Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda persvaros išsaugoti nesugebėjo, o rezultatyvų atsaką radusios varžovės lygino rezultatą bei neleido mūsiškėms iš trijų dienų viešnagės Taline grįžti su dviem pergalėmis.

Lietuvos čempionės kovingose, rezultatyviose Baltijos lygos klubų rungtynėse sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Estijos čempionėms Talino “Flora” futbolininkėmis, kurios taip pat kaip ir “Gintra-Universitetas” ruošiasi UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrui.

Primename, kad vakar šiaulietės rezultatu 2:1 pranoko kitą Talino klubą – “Kalev”.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtines į priekį šiame susitikime sužaidus 30 minučių išvedė Ru Mucherera, kuriai tai buvo pirmasis įvartis vilkint “Gintros-Universiteto” marškinėlius.

Vis dėlto mūsiškių pranašumas ištirpo jau po trijų minučių, kai tiksliu tolimu smūgiu Medą Šeškutę nuginklavo Kelly Rosen – 1:1.

Šiaulietės po ilgosios pertraukos ir vėl atsidūrė pirmaujančių vaidmenyje. 60-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodžiusi Rimantė Jonušaitė gražiu smūgiu galva nukreipė kamuolį į Talino ekipos vartų tinklą bei antrą kartą išvedė viešnias iš Lietuvos į priekį – 2:1.

Deja, ir šis įvartis lemiamo lūžio rungtynėse neturėjo. Prabėgus dešimt minučių aikštės šeimininkės surengė rezultatyvų išpuolį, kurio smaigalyje atsidūrusi varžovių puolėja Getter Saar dar kartą atstatė “status-quo” – 2:2.

Per likusį laiką įvykių eigos aikštėje “Gintros-Universiteto” žaidėjoms iš esmės pakeisti nebepavyko, o komandos išsiskyrė esant taikiam rezultatui.

fkgintra.lt nuotr.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS