Europos čempionato atranką užbaigė pralaimėjimu Rumunijai

Lietuvos U-17 (septyniolikmečių) futbolo rinktinei nepavyko iškovoti taškų Vengrijoje vykusiose Europos čempionato atrankos varžybose. Paskutinėse grupės rungtynėse lietuviai turėjo pripažinti Rumunijos pranašumą 0:4.

Rungtynėse  Lietuvos komandai padėti negalėjo Nojus Stankevičius ir Linas Zingertas, o startinėje sudėtyje įvyko keli pasikeitimai.

Jau susitikimo pradžioje lietuviai sulaukė ankstyvo smūgio – penktą minutę Ianis Stoica tiksliai nuginklavo vartininką Dominyką Valecką.

Rumunija toliau stipriai atakavo Lietuvos komandos vartus, tačiau pirmajame kėlinyje rezultatas nepakito.

Po pertraukos tvirta mūsų rinktinės gynyba subyrėjo. 67 minutę Louisas Munteanu įmušė antrą įvartį, vėliau nuo vienuolikos metrų žymos įvartį pelnė Alexi Pitu bei Radu Dragusinas.

Rungtynės baigėsi Rumunijos pergale 4:0. Tai garantavo varžovams bilietą į elitinį atrankos etapą. Kartu su rumunais į kitą etapą pateko Vengrija. Lietuvos ekipa grupės varžybas baigė nesurinkusi taškų.

Rungtynių statistika:

Lietuva U-17 – Rumunija 0:4 (0:1)
Varosi stdionas, Csakvaras
Teisėjas – Rohit Saggi (Norvegija)

Įvarčiai: 5 min. I. Stoica (0:1), 67 min. L. Munteanu (0:2), 76 min. A. Pitu (0:3), 84 min. R. Dragusin (0:4).

Lietuvos sudėtis: Dominykas Valeckas, Žygimantas Baltrūnas, Deividas Dovydaitis, Karolis Mantinis, Meinardas Mikulėnas (54 min. Deitonas Vinckus), Motiejus Burba (77 min. Kristupas Mantinis), Modestas Vainikaitis, Karolis Žebrauskas (66 min. Ervinas Vilkaitis), Matas Dedura, Artemijus Tutyškinas, Deimantas Rimpa.

Atsargoje: Karolis Masevičius, Nedas Labukas, Eimantas Abramavičius, Huber Jarmal.